Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Szép kártyára havonta...

A Szép kártyára havonta kapott pénzből szoktatok takarékoskodni vagy "felélitek", és hónapról hónapra éltek belőle ?

Figyelt kérdés
Mennyit kaptok rá ? Rendelgettek belőle vagy tartalékoljátok ?

#rendelés #tartalék #SZÉP Kártya #foodora netpincér foodpanda #mcdonalds kfc burger king #hétvégi étel rendelés
febr. 27. 19:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ez már nekem is eszembe jutott, de mindenki csak ígérgeti hogy majd szól ha olyasmi helyre menne…

febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

#21 ennyire nem tudod mire elkölteni?

Éttermek, hentes, sok helyen táplálék kiegészítőkre is elfogadják. Szállás, belépők kifizetése? Sehova nem jársz ahol el tudnád költeni?

febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

#22

Étterembe nem járok, henteshez se (nem eszek húst), táplálékkiegészítőt nem szedek. Belépőre nem fogadják el mindenhol, nyáron megyek Budapest Parkba koncertre de nem lehetett szép kártyàra venni. Szállás meg…. tavaly csakis azért nyaraltunk belföldön hogy költhessem, egy hetet ültünk a szálláson tizenpár fokos esőben, többet inkább nem nyaralunk magyarországon az tuti.

febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
De rendelni sem szoktál ? Én is csak arra használom .
febr. 29. 19:20
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
20# Azért ez borzasztó, hogy ilyen tömegigényekre nem gondol a társadalom és a politikai felépítmény...
febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

#24

Nem rendelek, egyetlen kajálda van ami szállít ki hozzánk, de ott egyrészt nem fogadnak el szépkártyát, másrészt meg nem is annyira jó kaját küldenek 2-3 óra alatt. Inkább főzök akkor már.

márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
100%
Én azt tartom felháborítónak, hogy megint nem lehet hidegélelmiszerre elkölteni. Én is erősen gondolkodom, mire költhetném el...
márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#27

Nekem van egy csomó szabadidős hobbim amire nem költhetem mert a miniszterek szerint(??) az nem szabadidő. :D (pl könyvek, videojátékok, fotós felszerelés, bizonyos koncertek, filmek, stb..)

Miért központilag van szabályozva hogy mi lehet szabadidős elfoglaltság????

márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%
27 vagyok Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy drága dolgokra elköltheted, mint kedvezmény, vagy kiegészítés... Ha nincs pénzem amúgy sem wellneshétvégére, akkor szép kártyával sem szeretnék ilyen helyekre menni...
márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly havi 16.000 et kaptam. Gyakran eszek önkiszolgáló étkezdében, nem főzök minden nap, így gyorsan elfogy. Tavaly talán egyszer fizettem vele strand belépőt az egész családnak,amire félreraktam az adott hónapban.
márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!