Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A konjac tészta mennyire...

A konjac tészta mennyire ehető? A szaga nem zavarna.

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet enni, de nem egy kulináris élmény.
2023. febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz a "mennyire ehetö" alatt? Mivel üzletekben kapható, fogy, viszik, ezért feltehetöen ehetö, különben már rég megszünt volna a forgalmazása.
2023. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Érdemes átmosni, akkor teljesen elmegy a szaga. Önmagában semmilyen íze nincsen, átveszi annak az ízét, amivel együtt főzöd.

Vigyázz vele, adott esetben hasmenést, görcsöt okozhat, van aki erre érzékeny, illetve ne egyél sokat egyszerre.

2023. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ettem, többet nem valószínű, hogy fogok. Nekem nem volt jó ízű egyáltalán. A mártás sem igazán javított rajta. Egy előnye viszont tagadhatatlan. Órákig nem voltam éhes utána, annyira eltelített.
2023. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Biztos finom.
2023. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hármas, köszi a figyelmeztetést. Szerintem megpróbálom, mert vegyesek az érzések vele kapcsolatban.

Nyilván úgy értem, hogy mennyire finom, te jó ég. :D

2023. febr. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!