Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a legolcsóbb, leglaktatóbb...

Mi a legolcsóbb, leglaktatóbb étel?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, ezért is érdekelne egy olyan kaja, ami laktató, olcsó és főzni sem kell. Mondjuk mikor csütörtök van és alig van már pénzem. Mit ajánlotok?
2010. szept. 19. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Darálthús konzerv több étkezésre is elég, jó magában vagy sapagetinek, melegszendvicsnek.

Zabpehelyet mikroban 5 perc alatt tudsz csinálni, 1 pohár zab 2 p. víz és ízesited cukkoral vagy kakaóporal, fahéjal... épp mit 'találsz' a közös konyhában.

Kínai levesek mikroban 4 perc alatt kész.

A rizs is 20 perc alatt kész a mikroban, úgyanugy készül mint a zabpehely kilós b rizst vegyél az olcsobb.

Bundi kenyér, piritos, háztartási keksz lekvárral megkenve, mindenféle konzer, babot, kukoricát a dobozból is falatozhatsz.

2010. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan csak kiderül, hogy nem úszod meg főzés nélkül, maximum a zsíroskenyérrel...
2010. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az aki a rizseset meg a virslit írta. Általában nem érdekel, de azért kösz azoknak, akik lepontoztak... Valóban nagyon haszontalan válasz volt.

Időközben eszembe jutott még valami: tojás. Rengeteg tojásos kaját tudsz csinálni, akár egy sima rántottát vagy tükörtojást, főtt tojás, keményen vagy lágyan, tojásostészta. A főtt tojást szendvicsbe is beleteheted.

2010. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!