Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nézik le sokan azokat...

Miért nézik le sokan azokat akik gyors étterembe járnak illetve azokat az ételeket eszik?

Figyelt kérdés
Szinte felháborító hogy le szemetezik a gyorséttermi kajákat, holott pont ők is szemetet esznek csak a boltból! Mi van ezekkel az emberekkel miért ilyen elfogultak a ezekkel az élelmiszerekkel? Mindenki a boltból él, ott meg minden műanyaggal érintkezik még az ásványvíz ís! Mindenbe van tartósítószer, vegyszer, ízfokozó, mindenben van, még a gyümölcsökben is vannak vegyszerek, a friss csire hús vegyszeres gabónából agyon tápozott csírkét vesznek, ami kitudja meddig áll a fagyasztóba! Minden csupa szén hidrát amiket évszázadok óta eszünk, krupli, rizs, kenyér, stb, akkor miért vagytok kiadva a mekis kajákkal, szénhidrát bonba, és sós, és cukrozott étel, biztos van benne egykis műanyag is, de mivel rosszabb egy gyorséttermi hamburger mint egy tál nokedli pörköltel? Az is szénhidrát dús, van benne ízfokozó (delikát) zsíros, sós, nem kell magyaráznom. De hát mivel rosszabb egy mekis kaja, mint egy magyaros étel?
2020. aug. 8. 02:07
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
30. A gyökér az TE vagy. NEM tetszik valami minek írsz ide? Nem muszáj egyetérteni, de tartsd tiszteletbe én ígygonolom és tudom hogy igazam van az életekkel kapcsoladban neked fáj lekell gyökerezni. Nem tudom ki a gyökér te vagy én. Te min élsz nem boltból? . Kiskorodban nem tömött anyukàd csipszekkel csokival, mikor suliba jártál nem vetted a cukrozott adalékos pék kajákat? Ja nem, jóvan el lehet húzni gyökér!
2020. aug. 9. 01:59
 32/39 A kérdező kommentje:

'De ha a műanyagot olyan étellel hasonlítod össze, ami azt nem tartalmaz (dobj egy hátast: van ilyen, csak tovább kell látni az orrodnál), akkor.... akkor... Ja hogy ilyen nem létezik, nincs, kizárt, hiszen nem ez van az óriásplakátokon'



Na gyökérkém ha meg teremtet magadnak akkor létezhet, de nem mindenkinek egyszerű bevenni olyan ételeket amibe nincs káros anyag vágod? Házi kézműves élelmiszerek meg nincs minden sarkon hogy kiszolgáljon egy országot! Egy dolgozó városi ember hogy lásson el az orránál örül ha betut menni egy boltba venni valami élelmiszert ha nem akar éhen dolgozni! Az egészséges adalékanyak nélküli élelmiszerek megfizethetetlenek kétszer annyiba kerülne mint a az adalék anyahosok és minden boltba. Beszéled a hülyeséged hogy valamivel érvelj! De nem tudsz! 10 milló embert nem lehet kiszolgálni egészséges élelmiszerekkel! És nem is akarják. Mert profit, üzlet. Ha egészségesen akarsz élni men tanyára nevel jószágot ültess gabonát etest aztal nevelj csirkét fejj tehenet akkor beszélhetsz erről! De amíg iparikaját zabálsz be egy szót se szólj. A mekit meg be szidd nem vagy kötelező enned!

2020. aug. 9. 02:12
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerinted van ideje az emberbek kutakodni kikeresni az olyan élelmiszereket amikben nincsennek adalékanyagok? Szwrinted ha nincs a cuccból te inkáb nem veszed meg az adalékost az nap éheb maradsz? Ami talán egészségesek azok a magyartermékek de egy az, drágák, és szegény ember 100ft-ot is néz és veszi az olcsóbbat olyankor nem nézik az emberek mivan nenne. De ha neked telik rá, és van idő minden élelmiszerből adalék káros anyag nélkülit venni, szaladgálni egésznap értük akkor oké.
2020. aug. 9. 02:22
 34/39 anonim ***** válasza:
76%
valaki nagyon frusztrált xd
2020. aug. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

#33 hidd el, akinek rendszeres mekire van pénze, az nem a plusz 100 Ft-ot fogja fájlalni.

Egyébként ha lisztet veszel, húst, zöldséget, gyümölcsöt meg vizet, akkor ezekben azért nincs annyi adalékanyag, mint egy mekis készételben. Vitatkozhatsz ezen, csak nincs értelme. És nem kell ehhez tanyáig menni (bár netre beütöd, egész hamar kihoz őstermelőket is korrekt áron, ahol aztán tényleg minden bio), elég a sarki CBA-ig.

Egyébként azt megkérdezhetem, hogy neked kid a meki tulaja? Szülő vagy nagybácsi, hogy ennyire a szívén viseled a megítélését?


És a tények leírása nem szidás, hiszen én is kb heti 1x eszem ott, mert marhára ízlik, de egy percig nem tagadom, hogy az itthon sütött kaja (de még a kînais is) százszor egészségesebb. Ez nem szidás, ez tény.

2020. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Jólvan mindent meg magyarázol!
2020. aug. 9. 14:00
 37/39 anonim ***** válasza:
#36 ezt vehetem elismerésnek?😏
2020. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

37 nem. Csak itt írok itt akármit nem bírjátok mi hogy ne magyarázzátok meg! Nehogy valakinek igaza legyen. Mindig kell hogy utolsó szó!



'Egyébként ha lisztet veszel, húst, zöldséget, gyümölcsöt meg vizet, akkor ezekben azért nincs annyi adalékanyag, mint egy mekis készételben'


Igen, de mekit nem mindennap eszik az ember. De amit te felsoroltál mindennap. És ha mindennap eszik pl. Lisztet müanyagos viszet ugyanott van az ember. Ezt nem lehet felfogni?

2020. aug. 9. 17:05
 39/39 anonim válasza:
100%
Az a lényeg hogy te tudsz mindent kedves kérdező. Csak akkor nem értem miért minket kérdezel? Egyel amit szeretnél, és mi is azt amit szeretnénk. Én azt se bánom hogyha csak mekis kaját eszel. Szíved joga, attól nekem még lehet véleményem a te drága finom mekis kajádról.
2020. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!