Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak engem irritál ez az egész?

Csak engem irritál ez az egész?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál, hogy itt beleszólnak, hogy 18 év alatt nem szabadna alkoholizálni? 16 éves vagyok, és kortársaim nevében is kijelentem, hogy bizony minket nem érdekel az, hogy anonim emberek mondják meg hogy ihatunk e vagy sem!
2010. júl. 3. 20:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
11:11, a törvény a kocsmáknak és boltoknak tiltja, hogy 18 év alattiaknak eladjanak alkoholt. Ha már megszerzik valahogy, azt csinálnak vele, amit akarnak. És utána úgy is néznek ki.
2010. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi köze van az alkoholnak ahhoz, hogy eltartod a két kistesódat édesanyáddal??? Ez feljogosít arra, hogy igyál? Én eltartom egyedül a lányom, mégis utálom az alkoholt...Hát igyál, ha jólesik, bár a részeg, sőt spicces embernél szerintem nincs visszataszítóbb.
2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!