Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit irritál, ha egy lány...

Kit irritál, ha egy lány (vagy egy nő) egész nap pizsamában járkál a lakásban?

Figyelt kérdés
Most nem arról beszélek, ha valaki beteg, bár én olyankor is melegítőt húzok.
2010. ápr. 18. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
téged miért irritál? szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki, ha épp semmi dolga és egész nap otthon van, pizsomában maradjon.
2010. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a kollégiumban? Szerintem meg nem illendő, és nem is egészséges. Jön a postás, hoz valamit, amit alá kell írni, és akkor pizsamában megy ajtót nyitni?
2010. ápr. 18. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:

aha, hétvégén mindig pizsamában töltöm a napot :D:D


12/l

2010. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mig kolis voltam,én átbulizott éjszaka után képes voltam többször egyetemre is bemenni pizsamafelsőben,csak nadrágot vettem rendeset...

akinek nem tetszik,ne nézze...

(bár ilyen ritkán volt,inkább a saját ágyukba probáltak invitálni többen,ha már ugyis pizsi van rajtam:D)

22/L

2010. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az egészséghez szerintem semmi köze.

szerintem rengetegen vannak akik nem mindig veszik át a pizsamájukat. a postást meg szerintem abszolút nem érdekli ki milyen ruhában nyit neki ajtót :D

2010. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Én is mindig pizsiben vagyok hétvégén, bár mostanában hétköznap is suli után (lepancsizok suli után egyből, ha nem megyek sehova és felveszem a pizsim). :D

15/l

2010. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is irritál ha egy nő pizsamában járkál.Ha pizsama nélül járkál az sokkal szebb látván :D
2010. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak, éljen a naturalizmus!


A többieknek, szerintem nem jó ha valaki ugyanabban a ruhában van nappal, mint amiben alszik. Éjjel beleizzad, alvásszagú, másik esetben ugyanoda leül, mint az utcai ruhájában, akkor meg a tiszta pizsi lesz koszos.

2010. ápr. 18. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem irritál, erre találták ki az otthoni ruhát. Klassz dolog, a pizsamájában leül oda, ahova egyébként utcai ruhában is, aztán meg fekszik az ágyába. Szerintem igénytelen, egy nő akkor is legyen nő, ha otthon van! Adjon magára, a pizsama alvásra való!


25/n

2015. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!