Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak engem irritál ez az egész?

Csak engem irritál ez az egész?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál, hogy itt beleszólnak, hogy 18 év alatt nem szabadna alkoholizálni? 16 éves vagyok, és kortársaim nevében is kijelentem, hogy bizony minket nem érdekel az, hogy anonim emberek mondják meg hogy ihatunk e vagy sem!
2010. júl. 3. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minket meg nem érdekel hogy ti isztok-e:D Legalábbis engem nem.Én is ittam ennyi idősen de tudtam hol a határ.Ha egy 16éves iszik és tudja hol a határ akkor nem gáz,de amikor a hányásában fetreng egy 14éves akár fényes nappal az már undorító:S
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18 év felett se kéne alkoholizálni... De mindenki maga tudja!
2010. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha a fiúknál is számítana a szaporítósejtekben az alkohol, hát asszem hogy nem lenne egészséges ember a földön. De ti is tudjátok hogy azért csináljátok ezt, mert menők akartok látszani. Valaki elkezdte, és most majdnem az egész világ folytatja! Hát gratulálok, amúgy ha valaki ,,beszól" azt csak azért teszi, mert számít az egészségetek...
2010. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az! Ne is törődj vele, idd le magad, cigizz, bulizz és minden módon gyilkold magad. A következményekért /nem éppen most, de jópár év múlva/ oedig csak magadat hibáztasd!
2010. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
1-2 korty kóstoló nem árt. De ha már kocsmázol a haverokkal, akkor divatot csinálsz egy olyan dologból, amiből nagyon sokan nem tudnak kijönni, vagyis alkoholistává válnak, esetleg utcára is kerülhetnek emiatt később. Felelős vagy értük, hogy milyen mintát mutatsz.
2010. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már elmúltam 18, de én is ittam 18alatt..Amúgy meg ki a bánatot érdekel mi lesz sokkal késöbb? Nem azért élek a Földön, hogy minden "jó" dologtól megfosszam magam és robot módjára éljek, hogy csak dolgozom, eszek, iszok..

Amúgy meg mi az hogy azért issza valaki mert menő? Jó a 14év körüli kislányok biztos azért, meg mert új dolog, de általában azért, mert az jó társaságépítő és a sör még finom is:)

2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az irritál, hogy a magadfajta kölykök azt hiszik, poénból találták ki a korhatárt. Nem csak te szívod meg, ha valami gond lesz (mondjuk részegen elkövetsz valamit), hanem a szüleidet is felelősségre vonják. Szerintem nem éri meg, különben sem leszel menőbb attól, ha leiszod magad.
2010. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért jó dolog részegen fetrengeni? Mitől lesz jobb egy társaság, ha isztok? Azért, mert akor felszabadultabb vagy? De az már nem az igazi éned, hanem egy gátlásalan valaki. Egyébként ha nem vay kíváncsi mások véleményére, ne írj ki kérdést, és akkor nem szól be senki.
2010. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igyal ecsem!Az legalabb latszik.
2010. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hidd el,akik itt azt mondják ne igyál,azokat sem érdekelte 16évesen ha valaki azt mondta nekik.

Csaképpen mostmár kicsit idősebb fejjel már látjuk hogy mennyire undorító egy matt részeg gyerek.

10-15év múlva te is át fogsz állni a másik táborba.

2010. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!