Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak engem irritál ez az egész?

Csak engem irritál ez az egész?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál, hogy itt beleszólnak, hogy 18 év alatt nem szabadna alkoholizálni? 16 éves vagyok, és kortársaim nevében is kijelentem, hogy bizony minket nem érdekel az, hogy anonim emberek mondják meg hogy ihatunk e vagy sem!
2010. júl. 3. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
nagy hulyeseg az egesz. . hagy igyon ha akar. az o dolga.
2010. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy részegen szeretek fetrengeni, nem az a célunk. mértékkel inni, de senki ne mondja hogy pl meló után milyen jól esik egy pohár sör:)
2010. júl. 3. 23:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen csak kulonbseget kell tenni a ket fajta alkoholizalas kozott:

Az, ha valaki a baratokkal megiszik egy korso sort a hetvegen, mikozben beszelgetnek es meselik a het torteneseit, vagy az, amikor egy 14 eves kolyok lehuz egy fel liter hazipaleszt azert, mert az a "meno".


A lenyeg az szerintem, hogy a kulturalt ivast preferaljuk, ne pedig az IHB-bulikat.

2010. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Ezzel is az a baj, mint általában véve minden droggal (alkohol, marihuána, kávé, cigaretta...), hogy az emberek 70-80%-a képes kulturált keretek között fogyasztani ezeket. Nos, a maradék 20% miatt pedig vannak ezek a szabályok kitalálva. Ne vedd magadra. Egyébként biztos vagyok abban, hogy ha megkérdeznénk, ki hány évesen fogyasztott alkoholt vagy volt már spicces, akkor a java 18 alatt lenne.
2010. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Emberek! Milyen jogon tiltja meg bárki is hogy mit csinálhatok?
2010. júl. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
02:06 igaz, végül is csak a törvény tiltja, hogy 18 éves korod előtt alkoholizálj, az ugyebár nem olyan nagy dolog...
2010. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Döntsd már el, hogy érdekel-e vagy sem..
2010. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem nem kéne azon gondolkodni,hogy de jó lenne meginni egy sört.
2010. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen kijár nekem. ha már édesanyámmal tartom el a 2 kistestvéremet..
2010. júl. 8. 05:42
 20/22 anonim ***** válasza:
19:30 Hány éves vagy? És mit dolgozol? Pap vagy?
2010. júl. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!