Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 15-16 éves fiúk! Ti mennyit...

15-16 éves fiúk! Ti mennyit és mlyen alkoholos italt szoktok inni egy buliban, vagy ha kimentek baráti társaságba?

Figyelt kérdés
Mennyire szoktok berúgni?

2015. aug. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam berúgni.

Házibuliban két feles és 1dl valami bodzás alkoholos üdítő (nem tudom hanyas volt és mi).

2015. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Altalaban palinkazunk. Ha meg nincs keznel elmegyunk a SPARba es megvesszuk a legolcsobb vodkat meg palinkat szinten a legolcso kiserovel. Van amikor sörrel kiserjuk. Ha epp van megtakaritott zsebpenz akkor beruhazunk egy whiskyre. Altalaban berugunk hisz azert megyunk. De valtozo. En mindig kicsit becsiccsentek ha megyunk ritkabban szoktam nagyon csunyan berugni
2015. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Én átlagban 7-8 sörnél vagyok K.O,de szoktam 3-4 felest inni bor whiskey metaxa,néha keverem :D
2015. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 osman alex válasza:
68%

Én nagyon sör és vodka fan vagyok, berúgni berúgok de tudom hol a határ :)

Próbáld ki a vodka-sprite párosítást, biztos ízleni fog :) (1,5dl sprite-feles vodka)

2015. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 sör :d
2015. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent :D
2015. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

Látom páran szeretnek berúgni :D Én sör, vodka, házi párti vagyok :D

2015. aug. 15. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
17vagyok,mi általában vodkázunk,vagy ami épp kéznél van:D de leggyakrabb a kalinka és társai,ha csak picit szórakozni megyek akkor bor,sör.
2015. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak és kizárollag a világmáárkáát dász íszt világmárkát, a koccintóst, ami olyfinóóóóm. A Koccintós a legjobb bor a vilááágon, én hajde úgy imádom. Hami nyamíí! Az adja ám a csenergiát, dá meö meö plö plö plö. És mindig hullarészegre, totálrészegre iszom magam. A csetoxikálóba heti rencereséggel visznek be, már ismernek a mentősök, a távárisaimm, meö plau. Szlúsác!
2015. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!