Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Amikor bulizunk, meg adatik...

Amikor bulizunk, meg adatik alkalom inni, én elég sokat iszok, de mindig kijozanodok seperc alatt! (anyagcserem is gyors, vizelettel is kimegy, stb. ) Tavaly 8dl vodka, Kiütöttem magam, kórházba kerultem, katéter es egyeb társaságába?

Figyelt kérdés
Es azt szeretnem kérdezni, h ennek tükrébe sokszor gondolkodom hogy nem iszok mar sose, mer nem akarom h ujra megtörténjen. De buli az buli! Tudnatok ebbe segiteni hogy megis milyen helyzetekbe hogy döntsék? Ebbe kérem a segitseget!
2015. aug. 2. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlbecsülted magad.Ennyi.Talán jobban jársz, ha nem akarsz mindenáron berúgni.
2015. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól döntesz, igyál!

Ezzel is bizonyítod, hogy ember vagy.

Az állat csak akkor iszik, ha szomjas, akkor is vizet és annyit, amennyi elég neki!

2015. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudd hol a határ, és tanulj meg nemet mondani, ha elérted.

Nem baj, ha iszol, de a detox elég gàz.

2015. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja tényleg gáz vagy. Alkohol nélkül nem tudod jól érezni magad? Állati detox szintig kell innod magad?

Egy helyesírási szótárral is meglephetnéd magad...

2015. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szinte itattak de ne haragudj....es nem lattam a határt....bárkivel megeshet sztem....

Tanultam belole,es tudom hol van a határ!

2015. aug. 3. 08:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem még sosem történt meg, hogy detoxig igyam le magam. Ismerem azt a szót, hogy NEM. Sokan pia nélkül is tudnak jókat bulizni. Egy jó buli lényege nem az, hogy a sárga földig leigyuk magunkat. Lehet nemet mondani a piára is. Aki erre nem képes, az igencsak akarat gyenge ember.
2015. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de itt menőzől hogy kijózanodsz seperc alatt, de 8 deciliter vodkától detoxba kerülsz.. Egy kemény embernek meg kell tudni innia 1 liter vodkát ájulás nélkül.
2015. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kis hugyos hülyegyerek. Irigyelem a problémáid...

Micsoda önismereted van...

2015. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7#-Es ha te megiszol 1litert leszoplak.. 1,5litert itt meg a csávó egy versenyen amit megnyert, de belehalt.
2015. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is ittam le már magam kegyetlenül 4dl vodkával elég gáz dolgokat csináltam és mikor haza értem kegyetlen szarul is voltam sokáig azóta tudom hogy hol a határ és a szervezetem se kíván annyi alkoholt amennyi miatt már baj lenne addig igyál míg nem zsibadsz én azt tanácsolom 😊
2015. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!