Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Amikor bulizunk, meg adatik...

Amikor bulizunk, meg adatik alkalom inni, én elég sokat iszok, de mindig kijozanodok seperc alatt! (anyagcserem is gyors, vizelettel is kimegy, stb. ) Tavaly 8dl vodka, Kiütöttem magam, kórházba kerultem, katéter es egyeb társaságába?

Figyelt kérdés
Es azt szeretnem kérdezni, h ennek tükrébe sokszor gondolkodom hogy nem iszok mar sose, mer nem akarom h ujra megtörténjen. De buli az buli! Tudnatok ebbe segiteni hogy megis milyen helyzetekbe hogy döntsék? Ebbe kérem a segitseget!
2015. aug. 2. 23:18
1 2
 11/11 anonim válasza:

Aki nem tudja kontrollálni az alkoholfogyasztását azt úgy nevezik, hogy alkoholfüggő.

Aki egyszer már alkoholfüggő lett, az soha semmilyen körülmények között nem képes biztonságosan alkoholt fogyasztani. Tehát a megoldás a pia nélküli bulizás.Addig amíg nem iszod meg az első pohárral, addig te döntesz. Utána a pia dönt.

2017. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!