Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti mit szoktatok inni, amikor...

Ti mit szoktatok inni, amikor be akartok rúgni?

Figyelt kérdés

Főként buli előttre gondolok és közben. Ugye pénztárcakímélőbb, ha előtte megvesszük a piát és becsípve megyünk a helyre, mert ott minden 3-4x drágább, ott már csak szintentartás van. De mi olyat is szoktunk, hogy kint eldugjuk valahol az előre megvett piát és kijárunk inni, ha a hely olyan.

Ti hogyan szoktátok és mit isztok ilyenkor? Mi általában olcsó vodkát valami ivólével, de van, hogy olcsó whiskeyt iszunk. Ha pedig úgy adódik, akkor hoznak házipálinkát. Buli előtt egy 1-2 órával elkezdünk alapozni és felesezünk 10-15 percenként.


2015. aug. 13. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kicsit idősebb lettem (tini kort kinőttem) már nem rúgok be mert nem igazán látom értelmét. Én most már csak azt szeretem ha annyit iszok amitől van jó hangulatom és még tudok magamról. Ehhez pedig nekem 6-8 sör kell.
2015. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én sem szoktam magam szétcsapni, csak havi 1-2x elmegyünk és táncolok a zenére, mert szeretem és illuminált állapotban hülyéskedünk és beszélgetünk a spanokkal.

2015. aug. 14. 00:07
 3/14 anonim válasza:
Mi speciel vodkás társaság vagyunk, de van 1-2 ember a barátaink közül aki borozik. Vodka mellé pedig sör. Ritka alkalmakkor előkerül a házipálinka is. Olcsó vodkát viszont nem ajánlok, másnap full taccs van, haldokolsz. Kalinkát szoktunk általában venni, italdiszkontban 200-300 Ft-tal is olcsóbb akár, mint más boltokban. Egyébként, hogy költséghatékonyabb legyen az ivás, úgy szoktuk, hogy leveretünk egymás után 2 felest, mellé sör, cigi és már jó is az állapot. Nah ezeket úgy írtam le, mint egy alkesz :D
2015. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bármit.


Ezt úgy értsd, hogy egyszer rúgtam be igazán életemben, de akkor úgy, hogy azóta sem emlékszem semmire az estéből. Volt ott házi almapálesz, Jim Beam, Tonic, Tequilás sör, sima sör, Unicum, Becherovka, Jäger, meg még 5-10 féle pia, amiket már szakadás után ittam csak.


Na azóta nem ittam semmi alkoholt.

2015. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát úgy húszéves koromig, amikor még tényleg csak az volt a lényeg, hogy minél olcsóbban és minél jobban berúgjak, akkor a legjobb volt a Sparban kapható "szeszesital" esetleg egy üveg Kalinka valami százforintos alma vagy narancslével felöntve. Vagy kocsmában nekem két-három feles abszint is elég volt a teljes lerészegedéshez. Aztán tényleg ahogy idősödik az ember egyre inkább rájön, hogy semmi értelme a totális részegségnek, sokkal jobb inkább valami minőségi piától kellemes bódult állapotban lenni.
2015. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nemzeti_Harcos válasza:
Jó kis kunsági szesz. :D
2015. aug. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Koccintós, vagy Bartos ezerjó.
2015. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sör vagy hp.
2015. aug. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Royal Vodka,Hubertus, Sierra
2015. aug. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában Royal Vodka. Ezzel nagyon hamar ki tudom ütni magam. Ha már kellő mennyiség van bennem akkor jöhet a sör is. Utána ált. képszakadás.:D
2015. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!