Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Enyhe torokfájásra merjek...

Enyhe torokfájásra merjek inni sört?

Figyelt kérdés
Ma holnap és holnapután hatalmas buli lesz és ez évente egyszer van,a város legnagyobb fesztiválja.A sör persze biztos hideg lesz,tegnap állt le a torokfájásom most pedig már egész jól vagyok.. Nem szedem már a gyógyszert mert elfogyott meg felesleges már,a tea is megteszi. Ja és nem úgy gondoltam hogy hullára igyam magam,hanem csak annyit hogy feldobja a kedvem (az kb olyan 4-5 sör) meg hát a haverokkal muszály igyak :D Persze nem innám jég hidegen várnám egy picit hülni
2015. júl. 24. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nem szedsz semmilyen paracetamolt, mert az a sörrel együtt nagyon megterheli a májadat. Neocitrán, ACC, Rubofen és hasonlók mellett semmiképpen se sörözzél.
2015. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szedjél semmit és sörözzél :-) Jó szórakozást! :-)
2015. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én erre szoktam azt a megoldást hogy vagy olyan sört kérek ami nincs behűtve. Ha meg csapolt akkor várok vele hogy ne legyen annyira hideg...

Amúgy nem értem a kérdésed, mert azt írod "meg hát a haverokkal muszály igyak" (*muszáj, máskor figyelj a helyesírásodra.) Szóval inni fogsz úgy is...bármi lesz.

2015. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mézes pálinkát szoktam torokfájásra - aztán ha ez a gyógyszer nem válik be, akkor mást is megpróbálok.

Ha lázad is van, akkor az alkohol (pláne a sör) jobban kihajtja a vizet, így fokozottan figyelj a hidratálásra.

2015. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!