Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírok inni, lenyelni...

Miért nem bírok inni, lenyelni bármilyen alkoholt?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!!

A segitsegeteket szeretnem kerni!

Az elmult 1 evben nagyon elfajultak a dolgok alkohol teren...nem azert mert sokat iszok hnem azert, mert egyaltalan nem birom...

Egy durvabb hanyos buli utan az adott piat nemtudom utana mar meginni hetekkel kesobb sem, a szaga is hanyingert kelt.

Eloszor palinka...

Aztan Jägermaister...

Utoljara meg a Vodka-narancs és a sör...

A bor maradt utolso mentsvarnak de abbol meg 1-2 poharnal nem megy le tobb...

Kerlek titeket segitsetek nekem valani otlettel, nem jo dolog ugy szorakozni, hogy nem sikerul a kivant celt elerni.

Fikazo kommenteket lehetoleg ne irjatok, segitsegre lenne szukseg!!!

A pihentetes segit?

(Valahogy iden nyaron muszaj megoldast talalni h birjam mert sok bulibol maradok ki igy)

Tovabbi szep napot! :)


2015. aug. 1. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én kb. ugyan így vagyok ezzel. Volt pár nagyon durva berúgásom és azóta szinte semmilyen rövidet nem bírok meginni, de még a szaguk is zavar, a pálinka az, ami a legrosszabb, de a whiskyt és a vodkát sem tudom már tisztán meginni. Lehet, hogy kissé proli dolog, de nekem az vált be, hogy valamilyen édes üdítőitallal keverem a piákat, pl. vbk, vodkanarancs, stb.. Ha tisztán iszom, akár a bort is, kis mennyiség után már nem akar lecsúszni, viszont, ha keverem nem alkoholos innivalóval, akkor egész este tudok piálni úgy, hogy be is rúgok, de nem hányom össze magam és alig vagyok másnapos. Amúgy nekem a bor vált be leginkább, nem túl erős, de hamar üt és lehet keverni kólával málnaszörppel, vagy szódával stb.. ja és a másnap sem annyira sz@r, mintha egész este vodkát ittam volna pl.
2015. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg a bort utálom, mindig hányok tőle. :D
2015. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem bírod ne igyál.
2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

"...nem jo dolog ugy szorakozni, hogy nem sikerul a kivant celt elerni."


Fogalmazd meg, mi lenne a kívánt cél, és akkor talán tudunk segíteni. Ismét okádékban fetrengeni? Vagy egy sikeres rókázás után, feloldódva csajozni? Esetleg egy fincsi taccsolás után, megváltozott tudatállapotban filozofálni a haverokkal?


Ez nagyon gáz kérdés, remélem senkitől nem kapsz arra választ, hogy hogyan erőszakold meg a szervezetedet, ha nagy mennyiségű alkohol ellen ilyen módon védekezik. Én is voltam fiatal, és ittunk is bőven, sőt, durván részegek is voltunk, de ez sosem volt a "kívánt cél". A célod legyen az, hogy "hétvégén végre egy jót bulizok, szórakozok, kikapcsolódok", és nem pedig az, hogy "szombaton mocskosul bebaszok, mint-a-állat". Még ha így is lesz, ne ez legyen a "CÉL".

2015. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem megy, ne erőltesd.
2015. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradt még a whiskey és a tequila, amiktől be le normálisan rúgni!
2015. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoza24 válasza:
Hubertus-t ajánlom én is így vagyok a vodkát már keverve se bírom ,de a Hubertus az tisztán is nagyon finom és tud csúszni hányinger nélkül :)
2016. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!