Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem tudok részeg lenni, mit...

Nem tudok részeg lenni, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Mások egy csomó sör után olyan jól érzik magukat, én meg legfeljebb hányok, rosszul vagyok vagy elálmosodom. De semmi több. Ugyanez van a bortól is, csak az gyorsabban távozik. Pálinkát, abszintot akartak velem itatni de nagyon rossz és azokat nem bírom meginni. Mit ajánlotok? Szeretnék én is beszédes, vidám és felszabadult lenni egyszer... még sose voltam olyan.
2011. aug. 20. 01:18
 1/10 anonim válasza:
Túl sokat iszol, túl gyorsan. Próbáld úgy hogy óránként megiszol vagy 2 feles töményet, vagy 2 üveg sört. Bár ez nagyban függ attól is hogy hány kg vagy, és milyen nemű. Ezeket jó lenne ha leírnád. Na meg persze egyénenként változó, hogy kinek mennyi alkohollebontó-enzimje van, ez is nagyban befolyásolja.
2011. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok:S:S:S

Nő 166 cm és 67 kg körül.Mióta nem iszok sürűn hamar beállok,vagy elálmosodok:S:S: és ez idegesítő!!!!!!!!4

2011. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
hehe vicces a kérdés :) hány éves vagy? mindegy. a legtöbben úgy kezdtük h egy sörtől berúgtunk :) borból, sörből több kell, lehet nem jön be. abszint az nagyon erős pia, ne próbálkozz vele. igyál normális, minőségi feleseket. próbálkozzál esetleg mézes "Fütyülős" pálinkákkal, azok nem olyan erősek, nem "kaparósak". de semmiképp se valami 200 forintos "kevert" sz arral. igyál tequilát, abból is inkább a Goldot, fahéjjal, naranccsal. esetleg jagermaistert. a tomény piákat sokan nem szeretik, hozzá kell szokni,le kell nyelni hirelen gyorsan és ráinni valamit azonnal, akár alkoholmenteset is, pár korty baracklé, kóla, teljesen jó. de mégegyszer mondom, ne abszintozz, és ne ócska olcsó pálinkákat igyál, hanem amiket felsoroltam. drágábbak valamivel, de ez van.
2011. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a csaj vagyok,tök mind1 mit iszok mostanság mindentől hamar beállokXDXD

lehet azért mert 9 hónapig nem ittam:D:D na majd most belehúzok:)

2011. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja vagy koktél :) 1-2 Long Ireland csodákat tesz :)
2011. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp reagál az alkoholra, nem vagyunk egyformák!... :-))


Az egyik ember hamar becsíp és ilyenkor riheg-röhög, kóvályog, beszédesebb lesz...


A másik ember búskomorrá válik, potyognak a könnyei, teljes letargiába zuhan...


A harmadik szótlanná válik, csak néz ki bambán a fejéből...


Van, akinek már kicsi alkohol is megárt, a másikon 1 liter pálinka sem látszik meg!...


Az én férjem is olyan típus, hogy bármennyit képes inni, nem lesz tőle kábult, kicsit sem szédül, meg sem látszik rajta!!! Ha túl sokat iszik, akkor maximum kihányja (eddig ha 2x láttam ital miatt hányni)...


Viszont egyszer valaki nagyon berúgatta : összekevert pancs itallal kínálta meg, férjem meg lehúzta (rumba lehetett valami még belekeverve)...

No, ekkor egyszer láttam részegen, iszonyatosan hányt és másnap nagyon rosszul volt!...

Az is baj volt, hogy éhgyomorra itta, ilyenkor hamarabb be lehet rúgni.


Örülj neki, hogy ilyen típus vagy!!!

Lehet, a kábulatban nincs részed, viszont veled soha nem történhet meg, hogy 1-2 pohár után nem tudod, mi történik veled...

Ennek még sokszor örülni fogsz az életedben!...

2011. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
egyél előtte retket
2011. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Igyál egy-két sört meg egy-két rövidet. előtte ne egyél sokat.
2011. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Te a reszegeket vidamnak, felszabadultnak nezed? En inkabb disznoknak. Egyebkent az is reszegseg hogy hanysz, szedulsz, beteg vagy.
2011. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

mocskos részeg disznó akarsz lenni? nah szép már itt tart a világ h már minden kis 15-16 éves az akar lenni -.-"


tudod egyáltalán h milyen káors az? főleg ha te direkt akarsz bepiálni meg berugni...


vidámak?? felszabadultak?? szomszédunk egy alkoholista és állandóan kéreget pénzt, mert elissza amit a fia kemény munkával összeszedett...


te is olyan akarsz lenni? ha? kéregető? elhanyagolt? undorító? büdös?


ne is akarj olyan lenni? hányni akarsz? ki akarsz száradni tőle? kórházba akarsz menni? meg akarsz hamar halni?


gondolkodj el ezen előbb utána cselekedj!!!

na szevasz!

2011. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!