Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Voltam coffeshop-ba és a...

Voltam coffeshop-ba és a kávém meg a tej mellé adtak egy kupica vizet is. Minek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17es, ennyi erővel akkor mindenhol, minden kaja előtt is kéne adni automatikusan egy pohár vizet, mert ugye, akkor érzed leginkább az ízét, ki kell öblíteni előtte a szádat. viszont mivel még olvasni se tudsz (a "baromságot írtál" nem egyenlő azzal, hogy téged barmoztak le), nem csodálkozom semmin..
2013. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mint írtam, ez eszpresszó fogyasztási kultúrának ez része. Természetesen létezhet olyan étel, amihez szintén szolgálnak fel vizet.


Azzal, hogy azt mondod baromságot írok, engem minősítesz. Innentől kezdve mindegy, hogy engem barmoztál-e le. Hogy kinek volt igaza, az meg úgy gondolom egyértelmű.

2013. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak itt lett "rossz szokás", hogy a kávé után isszák a vizet . Hallottam már olyan magyarázatot, azért, mert a rossz kávé lehelet miatt, a keserű íz miatt.. na pont ez az, amiért itt kávé után isszák ! Ahol tényleg a minőségi, zamatos kávé kerül az asztalra és tényleg az íze miatt fogyasztják, mert élvezhető, mert nem helyettesíthető mással stb... ott a kávé előtt isszák és valóban azért, hogy semlegesítsen mindent a szájban, hogy az ízlelő bimbók tiszták legyenek és élvezhetőbbé váljon a kávé fogyasztása !

Engem is érdekelt ez a téma pár éve és mivel rengeteg országban megfordulok, utána kérdeztem, főleg azokban az országokban, ahonnan a kávé származik, mindenhol előtte isszák és baromi furcsán néztek rám, hogy hogy merek ekkora csacskaságot kérdezni :S

Mellesleg most, hogy országot kellett váltanom és munkába állás előtt átképzésen vettem részt, a stewardess iskolában is így tanítják külföldön, hogy e l ő t t e :)

2013. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!