Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egész éjjel fent voltam! Mit...

Egész éjjel fent voltam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1. kérdés- Reggelizek-e ha egész éjjel nem aludtam semmit.Este pedig jó zsírosat ettem...

2.kérdés-Érdesem e már aludnom vagy inkább este feküdjek le korábban??

3.kérdés-Te mit fogsz reggelizni??:)


Nagyon köszönöm válaszodat!!! :)


2011. aug. 3. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ha éhes vagy / enni akarsz, egyél.

2. Ha álmos vagy / aludnál akkor feküdj le.

3. Még nem tudom, nincs itthon semmi, nincs kedvem boltba se menni, majd ebédelek legközelebb szerintem.

2011. aug. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is úgyanígy jártam...egész éjjel nem aludtam..és nem tudom h aludjak e..habár én már reggeliztem:)
2011. aug. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh... És mit reggeliztél? :)
2011. aug. 3. 05:50
 4/7 anonim válasza:

mostanában én is nappal alszom, am annyi az egész ,h csak akkor feküdj le az ágyba amikor aludni akarsz.

ha fáradt vagy húzd addig ébren amíg bírod.

egy két nap alatt vissza lehet állni az éjszakai alvásra

2011. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Talán dolgozni kéne elmenni, akkor tudnátok este aludni is...
2011. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Énis felvoltam fél6ig utánna letusoltam és frisebb lettem sokkal..:) csak kora este fogok aludni..

1. Szerintem regelizz,de valami könnyűt..piríróa+tea..könnyűfelvágott zöldésekkel kenyérrel..szval picit könnyeben..:)

2.Szerintem inkább este.:)

3.Én 8felé fogok..kiflit félbe vágom megkenem vajjal teszekrá sonkát főzök 2darab brokolit felvagdosok aztis rárakom + sajtot és be a sütőbe 5-10percre amég a sajt megnem olvad..)

LAKTATÓ..ÉSFINOM.

2011. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%
én se aludtam, de az sose kérdés hogy reggelizzek-e! Már túl is vagyok rajta, rostonsült nyúl volt(combja és borda). Lefeküdni meg mindig érdemes:D
2011. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!