Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most bevoltam rugva, vagy...

Most bevoltam rugva, vagy csak spicces voltam?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy doboz borsodit meg 1 deci cherryt, de ugy, hogy reggel néhány szem kekszet ettem csupán, és rá 4 orára ittam meg..vagy 3..és annyi volt, hogy nemegyfolytába, de elhuzódott a kép, és néha meginogtam...és kérlek ne a korommal bántsatok hogy ennyi idősen miért iszok..nem szoktam sűrün..nagyon ritkán, utoljára karácsonykor ittam akkoris csak egy korty pezsgőt.. 15/L
2011. ápr. 21. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha üres gyomorra iszol az jobban kihat rád nem tudja mi elszívni az alkoholt és 3 doboz sör meg cherry az szépen betud ütni.
2011. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem 3 doboz volt a sör..hanem egy..

a 3-ast az időőre gondoltam..ugyértettem hogy miután ettem néhány szem kekszet, rá 3-4 órára ittam meg őket

2011. ápr. 21. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez nem berúgás, csak spicc. Már el is múlt, ahogy látom :)
2011. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

igen, elmult..

sajnálom hogy elmult elég hamar... pedig több időre számitottam, mert ezlett volna az első alkalom.. de nem baj, jobb igy spiccesen mintha vedelek és négykézláb jöttem volna haza:D

2011. ápr. 21. 20:07
 5/19 anonim ***** válasza:
És milyen alkalomból csináltad? Csak kíváncsi voltál a hatásra?
2011. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem..csak mostanában elég rosszkedvem van, és gondoltam feldobom kicsit..jo volt, vicces volt, csak utána kicsit megfájdult a fejem miután hazaértem..
2011. ápr. 21. 20:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy még fog is fájni egy darabig.
2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
már nem nagyon fáj..kezd mulni:D
2011. ápr. 21. 20:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez tényleg nem volt annyira komoly :)
2011. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hát nem...de ugyérzem holnap jobban adom neki:D

a cherryt is mikor ittam és a felénél éreztem többet nemtudok mer vagy behu.yozok vagy kifordul belőlem, de lenyomtam:Dés utána még a sört..bár sz@r volt, lenyomtam azt is, decsak az alkohol tartalom miatt mert tartottam tőle hogy hamar elmulik a cherry hatása:DD

2011. ápr. 21. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!