Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki úgy ivott alkoholt, mondjuk spicces állapotig, hogy terhes volt már, csak nem tudta?

Figyelt kérdés
4-5 hetes terhességre gondolok.
2011. júl. 24. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj,az ilyen korai terhességnél még nem okoz bajt!

de a továbbiakban azért kerüld az alkoholt..

2011. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem iszom,de lánybúcsú volt...:)Hogyan lehet, hogy ilyenkor még nem okoz bajt,csak a későbbiekben?
2011. júl. 24. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor terhes lettem, akkor az elején még nem tudtam, mert negatív lett a teszt.Elkeseredtem, akkor már hónapok óta próbálkoztunk!Hát mondom, akkor mindegy már, így Május 1-én berúgtam mint a csacsi.Másnap hánytam, mint a lakodalmas kutya..mondom ajjaj.Erre vettünk még egy tesztet, azt megint negatív lett!!(pedig akkor már 1 hónapos terhes voltam).Aztán mikor kimaradt, akkor végre pozitív lett.

A lényeg, hogy semmi baja nem lett a lányomnak.Most múlt 6 hónapos, és kicsattan az egészségtől, semmi baja nem lett..pedig én is nagyon aggódtam! :)

2011. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

az unokatesóm is a lánybúcsú után is jött rá,hogy terhes,és kétségbe volt esve,hogy most mi lesz a babával,és a dokija mondta,hogy ilyenkor még semmi bajt nem okoz!

hogy miért nem azt nem tudom,mert nem vagyok orvos.

(első voltam)

2011. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
azért nem okoz gondot, mert ennyi idősen ugyan már beágyazódik a méh nyálkahártyájába, de még nincs közös véráram. Okosan kitalálta ezt a Jóisten :)
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a fiammal. Buliba voltunk, és még nem tudtam, hogy a pocakban van, így kicsit berúgtam.

Azóta 3 és fél éves, egészséges kisfiú:)

Nyugi, nem lesz gond!

2011. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két lánybúcsún is voltam és nem tudtam mi újság. Az első a fogantatás utáni pár napban volt, a második rá három hétre. Hát elég rosszul érintett... De a doki megnyugtatott, hogy semmi baj. Tényleg nem lett semmi baj. Ma már 14 hónapos, egészséges a babám.
2011. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Horvát tengerparton nyaraltunk a férjemmel, közvetlen a diplomaosztóm után. Egy hétig minden este söröztem a felszabadulásom nagy örömére, (addig rá sem bírtam nézni a sörre, de ott majd megvesztem érte), majd kiderült, hogy tehres vagyok, ezért volt ez a nagy kívánósság. Ez nálunk sem okozott később problémát. (koppkopp)
2011. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tequiláztam egy kerti partyn. Na nem ittam magam merev részegre, de kicsit kótyagos volt a fejem. És következő héten pedig pozitívat teszteltem. Azóta megszületett a kislányom, egészségesen, és gyönyörűen. :)
2011. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én (pcos vagyok,gyakran hónapokig nem jön meg) 13hetesen tudtam meg h babát várok...addig kb 5x fogyasztottam alkoholt ebből kb 3x több is volt mint spiccesség...(lánybucsu, sziget stb)és cigiztem is. rettegtem h baja lesz...de mondta a dokim h semmi baj, de ezentul semmi, igy is volt. van egy csodás 14hónapos nagyfiam:)
2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!