Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most bevoltam rugva, vagy...

Most bevoltam rugva, vagy csak spicces voltam?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy doboz borsodit meg 1 deci cherryt, de ugy, hogy reggel néhány szem kekszet ettem csupán, és rá 4 orára ittam meg..vagy 3..és annyi volt, hogy nemegyfolytába, de elhuzódott a kép, és néha meginogtam...és kérlek ne a korommal bántsatok hogy ennyi idősen miért iszok..nem szoktam sűrün..nagyon ritkán, utoljára karácsonykor ittam akkoris csak egy korty pezsgőt.. 15/L
2011. ápr. 21. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba, nem kell egyből rászokni :)
2011. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nemfogok:)
2011. ápr. 21. 20:33
 13/19 anonim ***** válasza:
És mitől van rossz kedved mostanában? Privátban is megírhatod.
2011. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
minden összejön mostanában..barátok, család, suli..
2011. ápr. 21. 21:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ez a megoldás? Nem lehet, hogy a kíváncsiság nagyobb benned, mint a szomorúság? :)
2011. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem...nemvagyok kiváncsi annyira hogy leigyam a májam:D
2011. ápr. 22. 10:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak abból gondoltam, hogy már előre eltervezted tegnap, hogy ma is inni fogsz :)
2011. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SargaRigo válasza:

Nem véletlen mondják, hogy ökör iszik magában!

Fogj egy havert, és kettesben menjetek inni! Közben lehet kártyázni (persze nem pénzben), vagy nézzetek egy filmet közben mogyoróval, vagy valami ilyesmi. Az alkohol nem fogja megoldani sem a problémádat, sem a hangulatodat! Arra viszont jó, hogy oldja a gátlásokat, szóval ha lenne esélyed rá hogy jó kedved legyen (lásd haver opció), akkor azt megkönnyíti.

Viszont ennek azért megvan a technikája!

Soha ne igyál éhgyomorra! Előbb ágyazz meg neki jó kis marhapörivel kenyérrel, vagy valami más jó nehéz zsíros kajával! Utána egy óra múlva már tolhatod lefelé a söröket, jégert, vagy szinte bármi mást! Keverni viszont szerintem nem érdemes, mert azonnal le fog csapni! Neked meg ugye a jókedv a lényeg, nem a kóma és a detoxi.

Szóval szerintem add meg a módját, rángass el valakit magaddal, és érezd jól magad!

2013. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SargaRigo válasza:
Ja, az kimaradt, hogy ilyen alkalmakra szerintem legjobb egy bowling, biliárd, vagy akár diszkó. Utóbbi mondjuk necces.
2013. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!