Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egy teáskanál instant kávé...

Egy teáskanál instant kávé kb. hány gramm?

Figyelt kérdés
Így ki tudnám számolni, hogy a sima, vagy az őrölt kávé a drágább. A simára 6-8 g-ot számolnék. Persze nyilván minőségtől is függ, de van egy pár, amiből van őrölt, és instant is.
2022. jan. 31. 07:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, én most lemértem a digitális konyhai mérlegen, 1 teáskanálnyi instant (granulátum) kávé (Nescafé Classic és Black Roast is ugyanannyi): csapottan 3 g, púpozva 5 g
2022. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nagyjából fele annyi kell, mint sima kávéból, azaz jó drága... ha jól számolom, pl. a Dallmayr 100g instant 2000 Ft, ennyiért az ember kap fél kiló hasonló őröltet, ami úgy 250g instantnak felel meg.
2022. febr. 25. 19:03
 33/34 anonim ***** válasza:
#31-es vagyok. Lehet, kérdező, az instant és 3in1 is finom, viszont egyik sem adja vissza az igazi frissen főzött kávé illatát, és az ízük sem eredeti kávéíz! A Dallmayr igaz hogy jó drága, viszont egyrészt kiváló minőség, másrészt alapból erősebb fajta kávé! A minőséget nem tudom, de annál olcsóbban, legalább ugyanannyira erős kávé tudtommal csak a Tchibo Sicilia Style van, legalábbis ami hétköznapi kereskedelemben kapható!
2022. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az őrölthöz képest drága, hirtelen a Dallmayr jutott eszembe. A jó kávéhoz drága gép kell, úgyhogy valaki inkább az instantot választja, mert a kotyogó nem jó alternatíva mindenkinek.
2022. febr. 25. 19:28
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!