Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 3in1 instant kávéba miért...

3in1 instant kávéba miért kell még cukor?

Figyelt kérdés
Az összetevők listájában az szerepel, hogy eleve 70% cukor van már benne, ami iszonyatosan sok, ha azt nézzük, de még így is kell bele egy vagy két kanál cukor, hogy jó legyen. Miért nem tesznek bele akkor többet?

2021. dec. 10. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
66%
elvileg nem kell bele
2021. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Kávéba egyáltalán nem kell cukor. Bár néha én is szoktam tenni bele. A benzinkútban úgy finomabb is nekem.
2021. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a 3 in1 már eleve szinte ihatatlan. Annyira édes, össze ragad tőle a szám.


Gondolom annyi cukrot raknak bele, hogy a fogyasztók közül a lehető legtöbb embernek megfeleljen az édesség mértéke. Az most egy más kérdés, hogy én egy kicsit keserűbben te meg édesebben szereted.

2021. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Talán ha rosszabb az alapanyag, több cukrot tesznek bele. Így kevesebb kávé is kell bele.
2021. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Az egészben az a vicces, hogy barista barátom szerint a cukor csak kiemeli a rossz ízjegyeket a kávéban. Instantnál én azt vettem észre, hogy cukor nélkül jellegtelen, kevés cukorral jó, sok cukorral viszont már átmegy ihatatlanba.
2021. dec. 11. 18:27
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

Én mindenfajta kávét szeretek, 3in1 is rendszeresen fogy, de azokból ritkább az, amelyikhez még kell cukor, Spar saját márkás, Casablanca, és az Omnia 3in1-be kellett, mert nem igazán lehet bennük érezni, a többi viszont kellően édes önmagában is, nem kell hozzájuk plusz cukor (Coop saját márkás, Nescafé, Ricoré, Bravos, Mokate, Jacobs, Cafetero)

Mellesleg: lehet hogy tévedek, de kávéban az "instant" kifejezés inkább csak a granulátum kávéra használatos, a 3in1 az más!

2021. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

A barista haverod még nem átkozott ki?

A 3in1 nem jó. Elcseszett valami, a 2 in1 iható és annyi cukoral tolod meg amennyivel akarod.

Számomra inkább az a kérdés, ha nincs cukor a 2in1-ben, akkor mi van benne, ha ugyanannyi a töltet tömege? Tételezzük fel, hogy a kávétartalom ugyanaz és ugyanannyi, a tejpor szintén ugyanaz és ugyanannyi. De a többi???

2021. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk talán cukor helyett annyival többet tesznek bele a másik 2-ből???!
2021. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%
Nekem megboldogult nagymamám itta mindig cukorral, ráadásul 3 kávéskanálnyival. Nagyon szerette az édes ízeket és nem volt hajlandó lemondani róluk, annak ellenére sem, hogy cukorbeteg volt.
2021. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%
Na de mennyire öntöd föl a tasakot? Csésze lesz belőle vagy bögre?
2021. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!