Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik jó minőségű instant...

Létezik jó minőségű instant 3in1 kávé/tea?

Figyelt kérdés
Jönnek lassan a hidegek és keresek munkahelyre valami meleg instant megoldást. Akár tea, akár 3in1 kávé. Kávé esetében nem annyira érdekel a kávé- és koffeintartalom. A legfontosabb kitétel, hogy jó íze legyen, ne pedig olyan, mintha fertőzött csapvizet innék. Létezik ilyen, ami ráadásul még Tescoban is kapható? Nem sokat próbáltam egyikből sem, de amit igen, az pocsék volt. Kávéból a Nescafé a legkézenfekvőbb válasz, azt még nem kóstoltam. Az jó, vagy csak a márkát fizeti az ember?
2021. szept. 26. 17:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Teából a Gárdonyi teaválogatást szeretem, kávét nem szoktam inni
2021. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
3in1 kavekbol tobbet probaltam, igazabol egyiknek sincs jo ize szamomra, de talan a nescafe a legelviselhetobb, mert tele van cukorral. A cukormentes valtozat meg szinten ihatatlan, de izles kerdese, most lehet masoknak meg pont, hogy mas jon be. Egy probat meger.
2021. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nescafe kavebol jo. Tobb valtozat is van. A tobbi ihatatlan
2021. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3in1 kávéból a bravos jött be a leginkább, az az én számnak valahogy sokkal finomabb mint a többi.
2021. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, szerintem majdnem minden 3in1-ben akkor finom, ha tejjel és nem vízzel csinálják. Tudom, hogy víz van a "receptre" írva, de sokkal krémesebb és finomabb úgy :D
2021. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Akinek van valami fogalma a minőségi kávéról és nem a koffein miatt issza, meg mert mindenki más is issza, az nem 3in1-t iszik.
2021. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendben van 6-os, de a kerdes nem ez volt :)
2021. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Akkor úgy fogalmazok, hogy a jó minőség relatív. Nem mindegy, hogy kinek hol kezdődik. Biztos van, akinek van jó minőségű 3in1.
2021. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mokate Irish
2021. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!