Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 3in1 instant kávéba miért...

3in1 instant kávéba miért kell még cukor?

Figyelt kérdés
Az összetevők listájában az szerepel, hogy eleve 70% cukor van már benne, ami iszonyatosan sok, ha azt nézzük, de még így is kell bele egy vagy két kanál cukor, hogy jó legyen. Miért nem tesznek bele akkor többet?

2021. dec. 10. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem speciel nem kell bele cukor. Olyan kávét úgysem tudnak gyártani, ami azt emberek 90%-ának legalább optimális ízvilággal rendelkezik. Ez olyan, mint a sózás: cukrozni lehet, de kivenni belőle már nem!
2021. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Mostmár kíváncsi vagyok. Ismersz mást is aki cukrozza az instant kávét?? Vagy van itt még ilyen??

Soha az életben nem raktam bele cukrot. Ha valamiért nem ízlett vettem másikat. Inkább az olyat szeretem ami jobban erősebb kávés ízű. A 3in1 kávék nekem túl édesek. Nem az, hogy még cukrozzam.

A rendes kávét hogy szoktad inni, ha iszol egyáltalán?? Én pl feketén.

2021. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, ismerek. Amikor ismerősöket kinálok meg vele, akkor ők is kérik a cukrot bele pluszba... Tchibo instant kávéjáról van szó, de amúgy a többivel is ez a tapasztalatom. Egyedül talán a Nescafe, amiben elegendő cukor van.
2021. dec. 10. 22:44
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Én is szoktam plusz cukrot tenni bele, bocsássatok meg.:(
2021. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Jezus. En meg mar akkor birom meginni a 3 in 1-t,ha ajuldozom. Kulonben csak edesites nelkul iszom.
2021. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem hogy nem jól tettem fel a kérdést.


Kifejtem, hogy mire gondolok.


Van az omnia 3in1 classic, aminek 12,7% az instant kávé és 70% a cukortartalma. Gyakorlatilag csak cukorból áll az egész, ha így nézzük, mégis kell még hozzátenni legalább egy kanállal, hogy értelmes íze legyen. Ugyanez a tapasztalatom a Mokate és más márkák classic jellegű instant kávéival is (egyedül a Nescafe kivétel, abban a 3in1 az tényleg édes).


Az omnianak van egy másik 3in1 kávéja is a 3in1 café au lait (sárga címkés). Ennek a cukortartalma csak 15% és az instant kávé tartalma is 15%, mégis édes... Nem kell hozzátenni cukrot.


Egyszerűen nem értem, hogy ha valaminek nagyobb a cukortartalma, akkor ahhoz miért kell még hozzátenni? A másik fajtában meg alig van cukor és mégis édes... Ez hogy lehet?

2021. dec. 11. 01:46
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

A classic inkább a rendes kávé ízű szokott lenni, ami már színes az még külön ízesített és teljesen máshoz húz.

Nekem még a legtöbbnél a classic is kissé édes ilyen instant kávékból, mert ez kissé ilyen szükség megoldás nálam, ha ilyet iszok, de a rendes kávé élményhez vagyok szokva. Azonban ott se mindegy milyen kávét veszel, gyengébb vagy erősebb pörkölésűt, mert más más íze van.

2021. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezekkel az a bajom, hogy borzasztó édesek, ezért nem is veszek idöközben olyat, amiben VAN cukor. A 2:1 jó, de a 3:1 ihatatlanul édes.
2021. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell bele.Legalábbis nekem nem.De van aki az instant Nesquik kakaóba is tesz még külön cukrot.Pedig az már eleve édes.

Én még a tejeskávéba sem teszek cukrot.Nekem az az édesség elég amit a tej ad hozzá.

2021. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
A Nescafehoz is plusz 2 kanál cukrot teszek, pedig az a legédesebb alapból azok közül amit eddig ittam. Megszokás kérdése szerintem, hónapokba telt mire leszoktam róla, hogy már nem teszek bele, nem mindig legalábbis. Alapból nem eszek édességet, de a kávém mindig nagyon édes.
2021. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!