Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz úgy elmenni egy...

Mennyire gáz úgy elmenni egy baráti összejövetelre, hogy én semmit sem iszom?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénzem jelenleg, és ha mindenki rendelni fog magának valamit, én pedig nem, az nagyon hülyén jön ki?
2014. okt. 31. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Igyál vizet vagy hívasd meg magad.
2014. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy pohár üdítőre sincs pénzed? Annyit azért ihatnál, vagy ülsz ott majd csak úgy? Neked kellemetlen lesz szerintem.
2014. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tartanám gáznak.
2014. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
találj ki valami ürügyet, hogy mittudomén otthon hagytad a pénztárcádat vagy valami, és így meg fognak hívni valószínűleg
2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
nem gáz, de nem nagyon tudom elhinni, hogy nincs 3-400 forintod egy sörre/fröccsre/gyümölcslére. elég kellemetlen neked is meg a többieknek is, de ha rendes barátaid, akkor úgyis meg fognak hívni.
2014. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz elhinni, de ez van.
2014. okt. 31. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem azért, nekem van rendesen pénzem, de ilyen beülős helyeken a szívem összeszorul, mennyibe kerülnek az italok, még az alkoholmentes is. Nem kell minden hülyeségre elszórni a pénzt.
2014. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nincsen pénzed, ha valóban barátaid azok, akikkel együtt elmész szórakozni, ők megértik, és nem fognak kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy meghívnak.
2014. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!