Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha rettegek, hogy...

Mit tegyek, ha rettegek, hogy jövőre nem tudok elmenni a Szigetre?

Figyelt kérdés

Amióta először voltam ott, teljesen megbabonázott az a hely. Úgy érzem, nekem minden évben ott kell lennem, kell nekem ez az élmény, ebbe kapaszkodom majd, ha másba nem tudok, ez jelenti a lazulást, a boldogságot, a gondtalanságot. Ha nem tudnék elmenni, az egész évem üres lenne..

Minden évben úgy van, hogy ha vége a fesztiválnak, pár hét míg úgymond feldolgozom, mire beköszönt az ősz, már jön a félelem, hogy mi van, ha nem jön össze, ha közbejön valami, nem lesz pénzem, nem jön velem senki... Mit tegyek ez ellen a rettegés ellen?


2014. okt. 14. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úristen, milyen problémái vannak egyeseknek...
2014. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2014. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb bajod sose legyen.
2014. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, addigra kinövöd.
2014. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ajánlom a váliumot. 15 mg elég lesz.
2014. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Kérlek tegyél egy szívességet a világnak, és hagyd abba a lélegzést.
2014. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha iskolába jársz, tanulj szorgalmasan, írd meg rendesen a feladatokat, gyakorolj. Ha dolgozol, koncentrálj a munkára, ne lustálkodj. Általában művelődj, sétálj, vegyél részt a házimunkában. Na, ezeket tudod tenni rettegés ellen. Ugyanis, ha rettegsz, nem lesz energiád a következő nyárig összegyűjteni a beugrót.
2014. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd el átértékelni az életed. Komolyan. Amit leírtál, ez nem vezet semmi jóra. Ebből élet nem lesz.
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Mégis mi olyan jó benne? Csak isznak, drogoznak meg szexelnek ennyi...Ráadásul egy sátras igénytelenség az egész.
2014. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo... nem bantasbol irom, de ha az egesz eleted ertelmet egy kozepszeru tini fesztival jelenti, akkor Te egy nagyon maganyos, lelkileg serult ember vagy. Probald meg felismerni, hogy az elet ennel sokkal tobbrol szol; esetleg baratok vagy pszihologus segitseget is igenybe veheted.


(Felreertes ne essek, en is jarok koncertekre, de nem korulottuk forog az eletem...)

2014. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!