Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert rettegek emberek koze...

Miert rettegek emberek koze menni?

Figyelt kérdés

Ez igy nyaron nem is volt problema, mert nem mentem a hazbol ki sehova, de most hogy jon az iskola mar csak maga a gondolat olyan ketsegbeesest eredmenyezett hogy bogni lenne kedvem, vagy akar azt se bannam ha valami miatt hirtelen meghalnek. Maga a gondolat hogy nekem oda be KELL mennem, egesz nap azokkal az emberekkel kell lennem, legszivesebben szereznek valakit aki elotte leszur, vagy valami. De nem tudom miert. SOHA egyetlen egyszer nem bantottak, mindig kedvesek voltak velem az emberek. De akkor megis miert vagy mitol felek? Mi miatt vagyok ilyen? Miert? Voltam pszichologusnal, egyszer, mert az apam azt mondta nincs szuksegem tobb alkalomra. Ez volt oktoberben. Azota folyton mondtam nekik hogy de en szeretnek menni..semmi. Anyam azt mondta beszelj apaddal. Apam meg ugy csinalt mint aki nem hall. De en ezt nem birom.

Miert erzem ezt? Nem emlekszem hogy valaha is az iskolaban lett volna rossz emlekem(bar teny es valo hogy 4. osztalyig nem beszeltem az iskolaba. Semmit senkinek, aztan hirtelem logtam a foglalkozasokrol, visszabeszeltem de ezekre ugy konkretan nem emlekszem. Csak azt tudom hogy voltak)soha nem piszkalt senki, az emberek mindenhol kedvesek voltak velem.

Nektek mi a velemenyetek? 14L


2014. aug. 7. 03:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Huhh en teljessen igy vagyok vele es nem ertem ense miert pedig en barhol voltam ugy mond ''meno voltam'' es megis ezt erzem mint te teljessen ugyan ezt :(
2014. aug. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez azért van mert az egyetlen dolog amitöl félned kell az saját magad vagy hogy hibát követsz ell és enek következtében csak egy másik ember fog megint hibát elkövetni. ezt nehéz meg érteni söt töb napig honapig tart bocs
2014. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
agorafóbia, szociális fóbia
2014. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne halgas senkire ha emberfobiad van akor meg tukorbe sem neznel.

Ez azert van mert tedtel valamit amit soha nem fogsz magadnak meg bocsátani. Ha akarsz beszelgetni tenkman@gmail.com irj!

2014. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy sikerült nem kimenni a házból egy nyáron át, hogy a számítógép előtt ültél, és eltorzult a lelked és az önbecsülésed. Miért félsz otthagyni a gépet? Félsz, hogy lemaradsz valamiről? A fészbukos bejegyzések nem vesznek el, a szörnyek is megvárnak, hogy lelőhesd őket. Szabadulj a géptől, amíg nem késő. Persze gépezz, de ne az legyen az életed legfontosabb és egyetlen momentuma.
2014. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!