Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az h manapság olyan...

Barbi0019 kérdése:

Miért van az h manapság olyan ítélkezőek az emberek főleg itt Magyarországon?!

Figyelt kérdés
A melegeket lenézik, szeretőket leribizik, teltebb csajokat le disznózzák a nagyon vékonyakat meg szólják, aki nem olyan szép semmibe veszik aki pl egy osztálya csendes vissza húzódó miért kell szekállni vagy nem gazdag! És még ha szellemi fogyatékos vagy ha pszichológushoz jár valaki egyből mondják h elmebeteg.. Itt a gyakorikérdések oldalán is sok a rossz indulatu ember mondjátok meg miért kell ilyen lenni aki most ilyen ami a felsoroltak közül van az rossz ember? hát szerintem nem, de mondjátok meg miért kell ezeket ilyen durván meg szólni!

2014. júl. 20. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezeknek az embereknek lelki problémájuk van,pl nincs csaja.,pasija, itt éli ki magát itt rosszindulatúskodhat
2014. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de van amikor van és van h felnőtt emberek szólják meg az ilyeneket :/
2014. júl. 20. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor az alaptermészetük ilyen sajnos sok.rosszindulatú ember van nagyon zavar téged?
2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát azért nem valami jó és én is benne vagyok azért valamelyik kategóriában..
2014. júl. 20. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz ezekkel pl.engem nem érdekel milyen vagy külsöleg ,ha jó ember vagy
2014. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%

Tudod sajnos ilyen a világ, innen csak lefele van út.

Én elég pozitívan állok a világhoz de sok a bunkó és ez a csordaszellem hát elég sz*rul áll a szénánk.


De mondok valamit: Nem kell velük törődni mer felesleges.

Érted szarni rá ki mit mond, meg hogy mi a divat legyél önmagad csináld azt amit szeretnél és a többi nem számít.

2014. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez nagyon egyszerű!

Azzal, hogy másokat bántanak, a saját nyomorukat próbálják csökkenteni/palástolni. Előidézik mások szenvedését, ezzel próbálják bizonyítják önmaguknak, hogy ők valójában nagyok és erősek.

Sajnos az ilyen emberekkel nem lehet mit csinálni.

2014. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, hogy ez így nagyon nem jó helyzet. Napi szinten idegesítem fel magam én is ilyen és ehhez hasonló dolgokon.

Viszont! A szeretőt ne vegyük már ebbe a kategóriába... a többit amit felsoroltál én olyan embereknek tartom, akiknek türelemre, megértésre és empátiára van szükségük. A szerető nem érdemli meg ezeket:) Nem érdekel, miért lett szerető. Ilyen helyzetben én kifogásnak tartok minden szart, amit összehord az adott személy, csakhogy kimagyarázza a státuszát. De ez csak az én véleményem, tudom, hogy nagyon sokan nem így gondolkodnak erről...

20L

2014. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!