Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettegek a gimitől, mert ....

Rettegek a gimitől, mert . (lent), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem is találkoztam a jövőbeli osztálytársaimmal, csak facebookon beszélgettünk, és megrémít, hogy nagyon hasonlítanak az általános iskolai osztályomra (ahol ki vagyok közösítve). Ugyanolyan vagy hasonló személyiségek, hasonló arányban. Lesz egy ismerkedős délutánunk. Két lánnyal közülük szoktam beszélgetni. Az osztály már találkozott a nyelvi szintfelmérőn, ahová nem tudtam elmenni, így félig idegenként megyek oda. És mellesleg mindnek olyan érett feje (és teste) van, hogy már attól szorongok, mennyire leszek én a "célpont", a gyenge láncszem.

De azért igyekszem optimista lenni. 14/L



2014. máj. 10. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ők olyan, mint az általános osztályod, akkor legyél te egy kicsit másabb. Azt, hogy miben kéne változtatnod, és miért közösítettek ki, csak te tudod.
2014. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A középiskola nekem is szar.

Pedig elég érett vagyok 17/F.

Van 2 csaj akivel beszélsz az már jó, mert valakit ismerni fogsz.

2014. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piriiiiii ***** válasza:
Húh, én is be voltam tojva, mikor mentem elsőbe, mert az osztály nagyrésze járt előkészítőre, meg ismerték egymást korábbról, csak én voltam ott kb idegen. De én később pont letojtam az egészet, és lazán vettem a dolgot, most meg teljesen rendben van minden. Húh, ezt jól megfogalmaztam... a lényeg, ami kiszűrendő ebből: NE AGGÓDJ FELESLEGESEN! :) Ha megérzik rajtad, hogy piszkálhatnak, kiközösíthetnek, lenézhetnek, ha megérzik, hogy félsz, és gyengének látnak, akkor elkerülhetetlenül eluralkodnak rajtad, és onnan nincs visszaút! Bízz önmagadban, és legyél barátságos! :) A középiskola egy nagyon jó hely tud lenni. Az én sulimban is van jó pár idióta, de az a néhány értelmes egyén, akik a barátaim, mindent kárpótolnak.
2014. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiiii ***** válasza:
Első, ez hülyeség. Minden iskolában vannak segggfejek, akik kiközösítenek embereket, csak mert úgy látják jónak. Nem hiszem, hogy a kérdező hibája, ha a szülők nem képesek megnevelni az idétlen hülyegyerekeiket, és normális értékrendet nevelni beléjük.
2014. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Az osztályom elég hmm érdekes. Vannak jó pillanataik, de ritkán, és az egyik lány folyamatosan szítja ellenem a többieket. Hogy X(én) azt mondta rád Y hogy te .... meg .... vagy. Nem arról van szó, vannak barátaim.


#2 Sajnálom, hogy neked így alakult. :/ Kettő tényleg jobb a semminél.


#Piriiiiii köszi, hogy bővebben kifejtetted :) Itt is csomóan ismerik egymást oviból, suliból, bárhonnan. Én alapjában nyitott vagyok, csak az a baj, hogy akikre nem tudok hamar ráhangolódni, azoknak elég...fura lehetek, mert végletes vagyok. De majd igyekszem :) Úgy érzem, hogy sok függ most az ismerkedős délutántól. Egyébként barátságosak, meg jófejek, de a mostani osztályom is az időnként...nem akarom, hogy minden megismétlődjön. De köszi a biztatást! :))

2014. máj. 10. 22:10
 6/11 piriiiiii ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy meg fog ismétlődni! A középiskolások, gimisek már jóval érettebbek, mint az idétlen álatános iskolások (már bocsi, tudom, hogy még az vagy, de érted... :D).
2014. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én koromban nem volt mindenkinek Internet hozzáférése, sőt fészbuk se volt és nem aggódtam ilyen hülyeségeken... miért kell előre megismerni az osztályod? képeken és chaten senki se olyan, mint élőben...
2014. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék hogy érettebbek.

Általánosba még nem olyan durvák mint középsuliban.

Itt már mennek a verekedések, komolyabb szívatások.

2014. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem :D


Hát ez az, hogy én egyrészt utálom a facebookot és ezért ritkán megyek fel (=lemaradok mindenről), másrészt nem olyannak mutat, amilyen valójában vagyok. És még fotogénnek sem nevezném magam :D

2014. máj. 10. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:

verekedések, szívatások?????

vannak ilyen osztályok?

2014. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!