Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettegek a gimitől, mert ....

Rettegek a gimitől, mert . (lent), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem is találkoztam a jövőbeli osztálytársaimmal, csak facebookon beszélgettünk, és megrémít, hogy nagyon hasonlítanak az általános iskolai osztályomra (ahol ki vagyok közösítve). Ugyanolyan vagy hasonló személyiségek, hasonló arányban. Lesz egy ismerkedős délutánunk. Két lánnyal közülük szoktam beszélgetni. Az osztály már találkozott a nyelvi szintfelmérőn, ahová nem tudtam elmenni, így félig idegenként megyek oda. És mellesleg mindnek olyan érett feje (és teste) van, hogy már attól szorongok, mennyire leszek én a "célpont", a gyenge láncszem.

De azért igyekszem optimista lenni. 14/L



2014. máj. 10. 21:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de az én osztályomban is mentek a verekedések 7.-ben is (2 gyereket kicsaptak), de azért remélem a legjobbakat...
2014. máj. 10. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!