Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok elszakadni a gimitől...

Nem tudok elszakadni a gimitől és továbblépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok már, de még mindig a gimiben élek. Egyszerűen nem tudok továbblépni. Minden nap eszembe jutnak volt osztálytársaim, tanáraim. Mindig velem vannak fejben, valójában pedig teljesen magamra maradtam.

Nem tudtam új barátokat szerezni az egyetemen sajnos. Valami meggátol benne. Mit tehetnék?

Köszi a segítséget!


2013. nov. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az általánossal mikor középsuliba kerültem.. .akkor jöttem rá h addig milyen jó életem volt még ha akkor nem is szerettem
2013. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Én 5 éve ballagtam, de mintha 16 éves koromban megállt volna az idő. Azóta nem találtam új barátokat, pedig ez a harmadik suli, ahova járok gimi óta. lehet, történt veled valami, amin nem tudsz tovább lépni, valami rossz. Legalábbis én csak magamból indulok ki.
2013. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is szintén ugyanez a helyzet csak az általános iskoláról van szó.
2013. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még elsőéves egyetemista vagyok, de ugyanígy vagyok. Nap, mint nap beszélek a hallgatótársaim közül néhány emberrel, de szorosabb barátságot egyikkel sem tudtam kialakítani, ismeretleneket pedig félek leszólítani.
2013. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, együtt érzek. Nagyon rossz ez így, teljesen kilátástalannak tűnik minden.

Még várok érdemi választ!!

2013. nov. 17. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Óóó, kerüljetek csak ki a munka világába, az sokkal fájdalmasabb lesz. :)
2013. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy fordulat, pl egy buli vagy csak belekeveredsz egy beszélgetésbe.. ne aggódj, biztos megváltozik a dolog ;)
2013. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia...szerencsés vagy.. A gimi rohadt jó.. Szellemi fellegvár..tanulj...es ismetelgesd amit itt tanultal...ne akarj elszakadni..nem kell
2014. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!