Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg a pasik,...

Miért nem értik meg a pasik, hogy nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Azért mennek tönkre a kapcsolataim és hagynak el a pasik mert nem akarok velük élni, nem értik meg hogy nem akarok, ráadásul a szüleim se engednék meg, meg nem akarok hercehúrcát a költözködéssel se meg semmi. Nem akarom a mostani életemet nagyon felrúgni se. Mennék is, de mégis az otthonhoz húz a szívem. Még ki akarom magam élni. Meg azért se akarok máshoz költözni mert nem akarok más szabályai szerint élni. Majd én egyedül akarok élni, mert akkor senki nem szól bele semmibe. Én ilyen össze járos kapcsolatot akarok nem együtt lakósat azt nem értik meg. Miért olyan fontos az együtt lakás?

tegnap 09:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
46%

40: Itt egyedül csak a te stílusod vállalhatatlan.

Egyébként meg nemcsak nők reagáltak a fura hozzászólásaidra, hanem férfiak is.

Én mondjuk nő vagyok, de nem ment át rajtam 100 (a közelében sincs a szám) férfi, nem is fog. Pedig már elmúltam 30 mire megtaláltam az igazit.

tegnap 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
13%

"Foglalkozz a saját életeddel."


Bocs, de nem mindenki olyan önző, hogy csak saját magával meg a bszással foglalkozzon !


Én azt szeretném, ha a kérdező nem engedné, hogy 100 pasi keresztülmenjen rajta és okosabb lenne, mint itt sokan....


Persze sajnos senkit sem lehet megakadályozni a hlyeségek elkövetésében, de legalább megpróbálom!


Van, aki még menthető!

tegnap 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
25%

"Bocs, de nem mindenki olyan önző, hogy csak saját magával meg a bszással foglalkozzon !"


Még véletlenül sem a te stílusoddal van gond.


A szex témát meg te hoztad fel, te keverted bele ebbe a kérdésbe, vagy képzelted bele, hogy mit csinálhat a kérdező vagy más a hozzászólók közül. Úgyhogy te vagy az, aki a b....sal foglalkozik, nem mi.


De én feladom, te vagy a menthetetlen.

tegnap 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
65%

#43

Mert mi baja lesz, ha sokat szexel? Még a végén túl élvezetes lesz az élete?Jaj ne, mentsük meg ettől mindenképp!😂Én baromira élveztem az összes pasival a szexet, sokat tanultam/tapasztaltam is belőle, most meg boldog párkapcsolatban élek és örülök, hogy fiatalon kiéltem magam.

tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
13%

"Még a végén túl élvezetes lesz az élete?"


Nekem nem úgy tűnik, hogy az itt fröcsögőknek olyan boldog élete lenne....


De mindenki maga tudja!


Akkor sem az a helyes út, ha mindenkivel összefekszel és ha csak ettől élvezed az életed, már régen szomorú!

tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon úgy néz ki, hogy ez egy kamukérdés.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
19%
47: És lehet, hogy ez a kötekedő a kérdező is egyben.
tegnap 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Hány pasas és hány kapcsolat volt így 20 évesen? Vagy öregekkel jártál? Kihez kellett volna költözni? Talán van jövedelmed vagy hogyan kell ezt elképzelni?
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk nem kéne minden fszba “kapcsolat” címszóval beleülni. Kötve hiszem, hogy ha egyértelművé teszed, hogy te csak szexelni akarsz, akkor mind azonnal össze akarna költözni veled. Utóbbi a felnőtt párkapcsolati (és nem dugópajti) élet velejárója és teljesen normális, ha valaki vágyik rá.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek a 49-el!


Meg egyébként nekem az is fura, ha egy nő fszból fszba ül, de egy férfit sem képes vagy nem akar megtartani.

tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!