Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg a pasik,...

Miért nem értik meg a pasik, hogy nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Azért mennek tönkre a kapcsolataim és hagynak el a pasik mert nem akarok velük élni, nem értik meg hogy nem akarok, ráadásul a szüleim se engednék meg, meg nem akarok hercehúrcát a költözködéssel se meg semmi. Nem akarom a mostani életemet nagyon felrúgni se. Mennék is, de mégis az otthonhoz húz a szívem. Még ki akarom magam élni. Meg azért se akarok máshoz költözni mert nem akarok más szabályai szerint élni. Majd én egyedül akarok élni, mert akkor senki nem szól bele semmibe. Én ilyen össze járos kapcsolatot akarok nem együtt lakósat azt nem értik meg. Miért olyan fontos az együtt lakás?

tegnap 09:24
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam még elképzelni sem, hogy elköltözök, hogy egyszer nem az anyukámmal fogok élni, mégis 26 évesen jött egy férfi, akivel nem is volt kérdéses, hogy összeköltözzünk e.
tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
70%
Kétlem, hogy annyi fiatal pasi lenne saját ingatlannal. Szerintem jól gondolod. Akivel úgy érzitek majd, hogy komolyabbra kezd fordulni a dolog, akkor majd együtt elkezdtek saját közös otthon projektbe, amit a végén mindketten a magatoknak tudtok érezni. Albérletbe, meg ilyen legénylebujba tényleg ne költözz.
tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
83%

#9

20 évesen gondolom nem voltak még olyan hosszú kapcsolatai, hogy ez égető kérdés legyen. Amúgy is baromi fiatal még ilyen komoly lépéshez. Hova siessem, ha nem akar még férjet, gyereket meg ilyeneket? Én ennyi idősen buliztam meg tanultam, kvára nem érdekeltek engem sem a komoly kapcsolatok és ezzel nincs is gond. Csak mondjuk ne is hülyítsen akkor senkit ezzel, ha nem kész rá.

tegnap 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%
Megértik ők, csak keresnek mást.
tegnap 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
28%
#14 ekkora boomer hímsoviniszta megjegyzést😀
tegnap 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
38%

#16



Ó, hát ne magadból indulj ki, csak egy jó tanács. 😈

tegnap 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veled se baj és a pasikkal se volt. Egyszerűen más életszakaszban vagytok. Éld ki magad (bármit is jelent ez nálad).
tegnap 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
50%

A pasik nem értik meg, hogy te nem akarsz egy személyben házi cseléd, szakácsnő, ápolónő és kva lenni (és hogy te csak a jóból akarsz kapni).

Neked elég csupán az utóbbi és az valóban a legkényelmesebb!


Rád főznek-mosnak-takarítanak otthon, aztán szépen kicsíped magad és hétvégente elvisznek a pasik wellneszezni meg színházba stb. és ez így kva kényelmes. Hlye lennél ezen változtatni!


Majd ha találkozol az igazival, másképp fogod látni.


De addig valóban felesleges összeköltöznöd bárkivel is, mert onnantól vége lesz a jó világnak és jön a cselédsors.


Az együttlakás csak olyanoknak való, akik tényleg szeretik egymást és annyira, hogy családot is akarnak alapítani és képesek alkalmazkodni, mert adni akarnak és nem csak elvenni meg élvezni.


Azt hiszem, hogy az igazi szeretet ott kezdődik, amikor már nem az a fontos, hogy neked, hanem az, hogy a másiknak legyen jó, mert te azt akarod és az tesz boldoggá, hogy a másikat boldognak látod, mert örülsz, hogy adhatsz és hálásan fogadod a viszonzást, mert az igazi párkapcsolat kölcsönösségen alapul és nem kihasználáson.

tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan ott tartunk, hogy le kell kvázni egy 20 éves lányt, amiért nem akar még a pasijához költözni?😂


Aztán az ilyen pasik nem értik, hogy miért nem kellenek a kutyának se…

tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
19%

"Most komolyan ott tartunk, hogy le kell kvázni egy 20 éves lányt, amiért nem akar még a pasijához költözni?"


Miért? Te minek neveznéd az olyan nőt, aki a hétvégi wellnessért, vacsorákért, plázázásért stb cserébe szétteszi a lábát, de a házimunka meg a családalapítás bdös neki? Kislány? 😂

tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!