Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg a pasik,...

Miért nem értik meg a pasik, hogy nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Azért mennek tönkre a kapcsolataim és hagynak el a pasik mert nem akarok velük élni, nem értik meg hogy nem akarok, ráadásul a szüleim se engednék meg, meg nem akarok hercehúrcát a költözködéssel se meg semmi. Nem akarom a mostani életemet nagyon felrúgni se. Mennék is, de mégis az otthonhoz húz a szívem. Még ki akarom magam élni. Meg azért se akarok máshoz költözni mert nem akarok más szabályai szerint élni. Majd én egyedül akarok élni, mert akkor senki nem szól bele semmibe. Én ilyen össze járos kapcsolatot akarok nem együtt lakósat azt nem értik meg. Miért olyan fontos az együtt lakás?

tegnap 09:24
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem klassz dolog sokáig megmaradni a gyerek szerepben és gondtalanul élvezni, csak az a gáz, amikor megöregszik és utána jön a kapkodás, amikor már senkinek sem kell és nem tud férjhez menni se, mert a korabeliek mind foglaltak lesznek vagy elváltak 1-2 gyerekkel és fiatalabb húsra vágynak....
tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
15%
"Még ki akarom magam élni." Hát akkor nem vagy hűséges típus, ez meg nem kell a legtöbbnek.
tegnap 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%

#21

1. Ki mondta, hogy a pasija viszi wellnessezni meg vacsorázgatni? Ez a te agyad szüleménye.

2. Házimunka? A pasi takarítónőt keres vagy mi az Isten? Felnőtt ember létére nem tud takarítani maga után?

3. Családalapítás 20 évesen? Te melyik században élsz?


Aki családot akar már alapítani, az talán ne egy 20 évessel kezdjen🤦🏼‍♀️Ebben a korban még nyugodtan inkább bulizzon meg élvezze a fiatalságot, kéne a francnak egy lestrapált leszült test már ennyi idősen.

tegnap 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
16%

"kéne a francnak egy lestrapált leszült test már ennyi idősen."


A kiélt test sem szebb ám! :D


De nyilván a kérdező alkalmatlan és éretlen még a családalapításra, ez tény!

tegnap 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
16%

"Ki mondta, hogy a pasija viszi wellnessezni meg vacsorázgatni? Ez a te agyad szüleménye."


Jó, hát én feltételeztem a kérdezőről, hogy nem annyira hlye, hogy ingyen hagyja magát krogatni! :D

tegnap 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

"ráadásul a szüleim se engednék meg"

20 évesen ez elég érdekes megjegyzés, nem parancsolhatnak neked.

20 évesen az viszont teljesen normális szerintem, hogy nem akarsz összeköltözni senkivel, de akkor inkább az önállósodás irányába kellene haladni. Igaz, hogy drága az albérlet, pláne lakás, ami akadályozó.

Szerintem keress olyan embert, aki így elfogad, vannak ilyen felfogásúak is, csak nem olyannal jöttél össze.

De a fent idézett részleten mindenképpen dolgozni kellene.

tegnap 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
60%

“ A kiélt test sem szebb ám! :D”


Hát haver, én voltam vagy 100 pasival, de még mindig feszes, sportos a testem és szűk a puncim🤣A “kiélt test” akkor ronda, ha drogoktól, alkoholtól, cigitől, lusta életmódtól és egészségtelen kajáktól kiélt. Nem a szextől.

tegnap 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
16%
28: Jó, hát azért nem kell a kérdezőt is arra biztatni, hogy legyen hivatásos prosti, mert azért nem ez az általános....
tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, amikor meg valaki otthon él, akkor az a baj, és itt mindenki arra buzdítja, hogy költözzön el :D

20 évesen még teljesen normális otthon élni, főleg, ha valaki iskolába jár, tanul, és nem dolgozik. Járni is normális. Az én környezetemben nagyon ritka volt az ilyen korai összeköltözés. Inkább azoknál volt, akiknél becsúszott a a baba.

Azért mert valaki otthon él 20 évesen és nem alapított még családot, nem lesz k_urva. Jó hogy nem már a 15 éveseknek is össze kéne költözni és tilos lenne járni :D

tegnap 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
50%
21: szóval egy pasi a házimunkáért akar összeköltözni?
tegnap 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!