Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg a pasik,...

Miért nem értik meg a pasik, hogy nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Azért mennek tönkre a kapcsolataim és hagynak el a pasik mert nem akarok velük élni, nem értik meg hogy nem akarok, ráadásul a szüleim se engednék meg, meg nem akarok hercehúrcát a költözködéssel se meg semmi. Nem akarom a mostani életemet nagyon felrúgni se. Mennék is, de mégis az otthonhoz húz a szívem. Még ki akarom magam élni. Meg azért se akarok máshoz költözni mert nem akarok más szabályai szerint élni. Majd én egyedül akarok élni, mert akkor senki nem szól bele semmibe. Én ilyen össze járos kapcsolatot akarok nem együtt lakósat azt nem értik meg. Miért olyan fontos az együtt lakás?

tegnap 09:24
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
tegnap 09:25
 2/50 anonim ***** válasza:
81%
Ha te nem akarsz haladni a párkapcsolatban akkor majd ők haladnak, ez érthető, én se akarnék 1 olyan nővel kapcsolatot aki nem is tudja mit akar. 3 év múlva is a szüleiddel akarsz élni mert félsz? Szerintem te nem vagy még elég érett egy komoly kapcsolatra ami nem baj de akkor ne itt sírj
tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
19%

Mert dugni akarnak, nem járni!

Ha ott laksz, bármikor lehet szex...

tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%

Korodbeliek? Szerintem ebben a korban normális, hogy nem akarsz költözni. De szerintem a fiúkra is ez jellemző. Még nem köteleznék el ennyire magukat.

Sok minden oka lehet:

Feleséget keresnek.

Kéne, aki gondoskodik róluk, főz, mos, takarít, stb.

Nem tudnak egyedül lenni.

Szeretethiányuk van.

Kapcsolatfüggőségük van.

tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

“ szüleim se engednék meg”

….

“ 20 éves vagyok.”


🤨🤨🤨


Amúgy a többségnek az együttlakós kapcsolat a normális, kellemesebb és praktikusabb mint csak talizgatni.

tegnap 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1283..

Már írtam, hogy önismeretet kellene kezdened.

tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Amikor meg majd össze akarsz költözni valakivel, akkor olyan pasit nem fogsz találni🤣Murphy…
tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
"A szüleim sem engednék meg". Ne már. Magyarul még felnőtt se vagy, jobban is járnak a pasik, hogy nem költözöl oda. Amúgy meg mennyi az a sok pasi aki magához akart költöztetni 20 évesen?!
tegnap 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idő után kérték, hogy költözz hozzájuk?

Hosszú idő után? Mert ha igen, az szomorú, hogy nem tudtál leszakadni a szüleidtől.

tegnap 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt neked semmilyen kapcsolatod csak beképzeled magadnak...
tegnap 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!