Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg a pasik,...

Miért nem értik meg a pasik, hogy nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés
Azért mennek tönkre a kapcsolataim és hagynak el a pasik mert nem akarok velük élni, nem értik meg hogy nem akarok, ráadásul a szüleim se engednék meg, meg nem akarok hercehúrcát a költözködéssel se meg semmi. Nem akarom a mostani életemet nagyon felrúgni se. Mennék is, de mégis az otthonhoz húz a szívem. Még ki akarom magam élni. Meg azért se akarok máshoz költözni mert nem akarok más szabályai szerint élni. Majd én egyedül akarok élni, mert akkor senki nem szól bele semmibe. Én ilyen össze járos kapcsolatot akarok nem együtt lakósat azt nem értik meg. Miért olyan fontos az együtt lakás?

tegnap 09:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a 28-as egy férfi - legalábbis remélem.


Meghökkentő lenne egy nőtől.


És nem is hiszem, hogy ne hagyna nyomot 100 pasi, aki rojtosra kfélte. A lelkét.

tegnap 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

31: nem, a kényelméért. Meg akkor megoszlanak a költségek és feleződik az albérleti díj is. Logikus!


A másik eshetőség az, hogy igaz szerelemből, de mivel a kérdezőnél ez viszonzatlan, így az összeköltözés tárgytalan.

tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
34%
#32 még szerencse, hogy abszolút semmi közöd más életéhez, bár ti férfiak valamiért imádtok belepofázni a nők életébe. Nem tudom honnan jön ez a rossz szokásotok, de szerencsére senkit nem érdekel.
tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
69%

32: Ugye tudod, hogy nem lesz rojtos. Ha valaki rendszeresen naponta, hetente többször lefekszik a férjével, akkor attól nem lesz rojtos, de ha valaki nem találta meg az igazit és váltogatja a partnereit, az rojtos lesz? Lehet, hogy a házas még többet kefél, mint a nem házas.

Neked nagyon nagy bajok vannak a fejedben.

tegnap 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
41%
#35 valószínűleg egy szűz lúzer és irigykedik, hogy másnak sok partner összejött.
tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
22%

35: jobb, mint a lelkedben...


Szerintem nem normális dolog 100 pasival összefeküdni!

tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
27%

"irigykedik, hogy másnak sok partner összejött."


Mire kellene itt irigykedni?!


Szerintem az inkább szomorú, hogy már ennyi pasi átment rajta és még mindig nem találta meg az igazit---


Nem a mennyiségre, hanem a minőségre kellene inkább hajtani.

tegnap 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
50%

37: Nem is írtam, hogy normális. De az, hogy valaki otthon él 20 évesen, még egyenlő azzal, hogy 100 pasival fog összefeküdni. Ezt csak te képzelted bele.


36: szerintem is. Talán még nem is látott nőt soha :D Vagy a szokásos incel nőgyűlölő.

tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
15%

Azért meglátszik a stílusból, hogy milyenek azok a nők, akiken már mindenki átment.


Kérdező!


Te ne akarj ilyen lenni!

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
60%

“Azért meglátszik a stílusból, hogy milyenek azok a nők, akiken már mindenki átment.”


Milyen? Te vagy az, aki osztja itt az észt, hogy kinek hogy kéne élnie🤣Mi közöd van hozzá? Ha valaki 1000 pasival akar lefeküdni, ahhoz sincs rohadtul semmi közöd. Foglalkozz a saját életeddel. Persze az biztos túl unalmas, ezért bsztatsz másokat helyette.

tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!