Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy elmegyünk...

Miért van az, hogy elmegyünk 5-en bulizni, és mindig csak ahhoz az egy lányhoz mennek oda a pasik a buliban?

Figyelt kérdés

5 lány vagyunk egy társaság, voltunk a múltkor is együtt egy pesti szórakozóhelyen, de folyamatosan az a helyzet állt fenn, hogy az egyik lányhoz szinte folyamatosan jöttek a pasik, minket 4-ünket meg mintha észre sem vettek volna, mintha ott sem lennénk. Mi lehet az oka ennek?

20/L



tegnapelőtt 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő néz ki legjobban, rajta akad meg leginkább a szemük. Nem kell ezt túlgondolni. 😎

25/F

tegnapelőtt 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő néz ki a legjobban?

Neki a legjobb a kisugárzása?


Mivel mindannyian egyediek vagytok, próbáljatok meg ne állandóan egymás nyakán lógni. Ha egyedül van egy csaj, akár ketten a pasi is gyakrabban megy oda, mint 5 nőhöz

tegnapelőtt 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tipikus flegma pccsa kisugarzasotok van

Rajta meg latjak, hogy kedves lany

tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő az alfa nőstény.
tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: kinézet és kisugárzás. A férfiak megérzik ezt, amint a leírt helyzet is mutatja.
tegnapelőtt 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Muti egy képet rólatok és megmondjuk.
tegnap 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy amíg a főkanca ott van ti labdába se rúghattok, de utána kihez mennek oda?
tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak az öltözködésed más, olyan zárkózottabb.


De én férfiként kb. ezért hagytam ott a társaságot 25 évesen.

4-en voltunk mindig.

Én néztem ki arcra a legrosszabbul, egyáltalán nem voltam/vagyok jóképű.

A másik 3 mellett észre sem vettek, sokszor nagyon kellemetlen volt, hogy kb. mindig csak ott ültem és néztem, hogy nekik jó.

El is ment a kedvem az egésztől.

És nem az öltözködés vagy ápoltság volt a probléma és nem a testalkat, hanem mert nem voltam jóképű ennyi.

tegnap 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Értem. Szóval 5-en buliztok, és mindig egyedül megy oda egy pasi. Vagy egyszerre több pasi is odamegy, de mind csak azzal az eggyel foglalkozik. Életszerűtlen.
tegnap 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami "plusz", vagy olyan a kisugárzása, ami alapján ő tűnik a legmegközelíthetőbbnek, legnyitottabbnak, vagy olyan külsőre, hogy ő tetszik meg leginkább másoknak.
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!