Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azokat hogy lehet "leverni"...

Azokat hogy lehet "leverni" akik amolyan fóbiásak es rám vetítik ki a f.sgondolataikat?

Figyelt kérdés

Pl a főnök ha egyszer is a mosdóban vagyok megvádol hogy munkakerülő tróger lógós vagyok es ezt a hirem akarja terjeszteni. Mikouben élek halok a cégèrt mindent megtanulok átveszek másoktól is gyakran rengeteg mindent sőt mivel pl másik álláshoz kell a közbeszerzési tapasztalat igy szépen másik kollegámtol tanulom azt is ezt is jeleztem a fonoknek hogy érdekel a közbeszerzés is.


Mégis rám akarja sütni ha kimegyek az udvarra/szünetre hogy minek járkálok en ki meg ezek

Már le kellett ugatni hogy b+ a dolgozónak jár szünet ez törvény!


De allando fobiaja hogy mikor hol vagyok mit csinálok. Egy beteg kontrollmániás sérült.


Aztán mama pl

Ha nem megyek egyik hetvégén már megvádol azzal hogy nem szeretem hanyagolom meg felolem fel is fordulhat.


Aztán mikor pl vki irígy elkezd engem utánozni lekv-zni rosszhirem terjeszteni, fel akar rugdosni.., átkoz szitkoz és ezekkel zaklat.


Vagy kollega megkerxezem pl nem e látta véletlen a poharam (ő gyakran pakol mosogat a konyhában)erre elkezd üvölteni(!) meg ennyibol azt hiszi megvádoltam azzal hogy ellpota a poharam. Még egy sérult.


Vagy amikor az eladótól kávérendelésnél megkérdeztem jó e a kávégép(mivel vmit csinált rajta szetszedte meg össze) vagy csak tölteni kellett e esetleg vizzel, ingerulten reagál hogy ne féljek megkapom a kávét nem arrol van szó hogy nem akar kiszolgálni. Nem hazudik.


Egy rakat bolond vesz körbe.

Teljesen toxic az összes.


Hogy kell ezeket lerázni?



#sérültek sértődése #irigyek bántalmazása #nárcik rosszindulata
tegnap 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A környezeted ugyanezt igazolná? Ha valaki körül mindenki kivétel nélkül bolond, és csak őz egyetlen normális; az sokszor fordítva szokott lenni. Már a kérdés megfogalmazása is agresszív, másokat lenéző, dehumanizáló.
tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hagyj már ezzel az üres frázissal.


Ha valakitol azt kerdezem nem láttad a poharam véletlen? Es ebbe belelátja azt hogy megvádolom lopassal. Ott nem en vagyok a beteg.


Írtam példákat!


Vagy ott vannak a féltékeny ürgék is. Hol vagy mit csinalsz miert kestél boltban videocset mert nem hiszi el. Na ez msr mond valamiz hogy a másik a hülye?


Nem a kicsavarasok érdekelnek!



Hanem amikor igy rámszáll valaki akár egy rokon! a beteg tévképzeteivel akkor hogyan szereljem le azokat aki tiszta feszkos ideges köpköd füstöl a feje a saját halucinációitól?

tegnap 13:34
 3/6 A kérdező kommentje:

1 meg nem épp örömömben kérdeztem! Nyilván nem dogalmazok úgy mint akit épp szülinapon köszöntenek vagy akármi.


Zaklatásnak élem meg es teljesen jogtalan!

tegnap 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az látszik, mennyire fel vagy zaklatva, amit itt most előadtál az felér egy idegrohammal. Csak ebből az jön le, hogy neked (is) van valami súlyosabb mentális problémád. Vagy csak neked van, és a normális élethelyzeteket is ekkora támadásként éled meg.
tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neked van mentális problémád. Valaszolni nem megy csak kétkedni meg beleállni.


Mikozben nyilván ismeri mindenki mi az is pl egy irigy ember!

Amikor kiszurja a kocsid kerekét vagy bármi mert neki nincs kocsija.


Amikor dögöljön meg a szomszed tehene.


Te meg jössz ide kiforgatni.


Es nyilván fel vagyok zamlatva mikor irtam hogy zaklatásnak elem meg mikor igy rámszáll egy kknzrollmániás vagy egy irigy vagy egy kisebbségi komplexusos barom vagy akárki!


Ki örülne ennek?

tegnap 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:

A bolondok meg pont meg is ertik egymást a bolondokkal. Nyilván semmi bajom nem lenne ha en is ekkora baromember lennék mint ők. Ugyanis ezek (nekem érthetetlen módon ) de megertik egymást.


A hazug tök jól elvan egy szintén hazuggal

Egy irígy egy másik iríggyel

És igy tovább.

tegnap 13:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!