Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olvasás nélkül törlitek a...

Olvasás nélkül törlitek a gyk-n kapott privát üzeneteket?

Figyelt kérdés

Én igen.

Vagy ti elolvassátok, megválaszoljátok?


júl. 17. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%
99%-ban olvasás nélkül törlöm. Nem kell privátozni.
júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig elolvasom. Ha nem tud helyesen írni, vagy szimplán primitív, azt rögtön törlöm, tiltom. Kevés üzenetre válaszolok, ez attól függ, mit írnak.
júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%
Elolvasom,de ritkán válaszolok.
júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Legfárasztóbbak a kéretlen jehovás térítők, meg a perverzek...
júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Nekem, pasiként ritkán írnak, azok általában normális levelek, valakivel össze is barátkoztunk. Nőknek biztos több a junk levél, el tudom hinni, hogy valakinek elege van és mindent töröl...
júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha rámírnak majdnem mindig válaszolok, de nem szoktam kalandokba belemenni. 23/L
júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
Én se olvasom el.
júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Nincs semmi, amit ne lehetne kulturáltan rendezni a nyílt platformon, - mivel nem ismerkedni járok ide vagy szexpartnert keresni.
júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint az 1#:

"Ha nem primitív akkor vissza szoktam írni, de egyébként megnyitni mindig megnyitom."

júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ritkán kapok, mindig elolvasom. Volt egy-két normális, pl. lombikos sorstárssal egészen sokáig leveleztem, egy egyetemista sráccal könyvekről, hogy ki mit olvas, ilyesmi. És volt egy lány, aki egyszer kérdést tett fel Családi kapcsolatokban, valami borzalmas szemét, bántalmazó alkoholista anyjával élt együtt valami vidéki kisvárosban, próbált szabadulni, érettségi után elhelyezkedni dolgozni, ahhoz kért ötleteket (inkább ilyen hangosan együtt gondolkodás volt, nem valódi kérdés), nagyon normálisan válaszolgatott a hozzászóloknak, egészen elképesztő módon normális volt ahhoz képest, hogy milyen gyerekkora volt. Neki én írtam privátban, hogy nem szoktam ilyet, de adja meg a bankszámlaszámát, utalok neki egy kis összeget - és basszus tök normálisan válaszolt, hogy köszöni, de nem azért tette fel a kérdést, és nem fogadott el pénzt. Vele még leveleztem egy ideig, valahogy beleette a fejembe magát, pedig van itt elég balsorsú emberke. :( És hát persze vannak az ismerkedősök, némelyik kultúráltabban, némelyik meg linket küld a farkáról, nyilván megnyitom és beleszeretek azonnal... :D Azokat válasz nélkül törlöm.
júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!