Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olvasás nélkül törlitek a...

Olvasás nélkül törlitek a gyk-n kapott privát üzeneteket?

Figyelt kérdés

Én igen.

Vagy ti elolvassátok, megválaszoljátok?


júl. 17. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam néha, de utána tiltom. :)
júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen, azóta, hogy vagy 10 éve megszüntették az opciót, hogy ki lehessen kapcsolni. Tekintsük tüntetésnek.
júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Elolvasom, de választ csak annak írok, akinek valóban segítségre van szüksége. Kanos pasik, idióta, perverz kérdések küldője válasz nélkül tiltásra kerül.
júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Régebben elolvastam, de csak anyázás, fétises üzenetek, meg jehovás térítés mind.
júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elolvasom, tiltani nem szoktam senkit. Aki olyat küld azt szimplán ignorálom. Ha normális akkor általában visszaírok.
júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Elolvasom,de nagyon ritkán válaszolok.

Ha válaszolok,akár itt,akár Instán,az általában úgy szokott kinézni,hogy beírok a fordítóba valami random szöveget:pl ezen a számon előfizető nem kapcsolható-azt lefordítom kínaira,vagy perzsára,és azt másolom be válasznak.

Volt,hogy belefutottam Instán egy csajba,aki belement a játékba,és a perzsára latinul válaszolt,arra én spanyolul stb,egész jót elbeszélgettünk vagy 20 féle nyelven.

júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%
Mindig elolvasom őket, de szinte sosem válaszolok rájuk, mivel olyan stílusú és/vagy tartalmú üzeneteket kapok, amikre nem szeretnék reagálni. Itt most ilyen fétises, térítős, sugar daddy-s (!! bár az lehet, hogy botok műve volt - vagyis ezt szeretném hinni, mert soha nem írtam olyasmit, ami alapja lehetett volna ilyeneknek), kötekedő, primitív üzenet is szép számmal jön, amikre megint csak nem szolgáltam rá. Meg időnként olyanok is, amikre nem is nagyon tudok reagálni, meg különböző dolgokat ragadnak ki a válaszaimból, és privátban azokkal kapcsolatban szeretnének tovább beszélgetni. (én meg nem😅)
júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Általában olvasás nélkül törlöm, csak nem mindig engedi úgy. Nem értem, minek irkálnak privátot az emberek, azt meg végképp nem, amikor olyasmit írnak privátban, amit nyugodtan a kérdés alá is odaírhatnának, ez felfoghatatlan.
júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

Ami szexuális tartalmú,arra nem. Nem is értem miért gondolja hogy szeretném megtargyalni a nemi életem vele..


A kötekedésekre szintén nem. Időt nem vagyok hajlandó áldozni rá. Legyen igaza


Téritők szintén. Mivel leszbikus vagyok igy havi szinten mindig van aki szükségét érzi elmondani hogy a pokolban fogok elrohadni az erkölcstelensegem miatt


Normális, érdemi témázásra vevő vagyok

júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
Én nem kapok privátokat. Szóval semmit.
júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!