Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehetnek ilyenek ezek a...

Miért lehetnek ilyenek ezek a gyerekek? Szégyenlősek lehetnek?

Figyelt kérdés
Ismerőseim gyerekeiről van szó, az két lány az egyik 5, a másik 7 éves. Amikor találkozunk velük sosem köszönnek, bár ez lehet azért mert még nagyon kicsik. Ha átjönnek, akkor egy kukkot sem szólnak, csak ülnek és néha egy kis mosolyt eleresztenek, de ennyi. A kérdésekre nem válaszolnak. Mindig az anyjukba bújnak, ha valaki megsimítaná őket, akkor mindig elhúzódnak.

júl. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Első gondolatom, hogy otthon nincsenek rendben a dolgok, csak az ismerős pár ezt kifele nem mutatja, de amikor bezárulnak az ajtók, teljesen máshogy viselkednek.
júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de nem szeretnék rögtön ítélkezni.
júl. 10. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Húgommal ilyenek voltunk. Senki nem bántott minket, csak mindenki a pofánkba mászott. Főleg a nagyhangú, kedélyeskedő faszikat utáltuk.
júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Felnőttek között is attól, hogy valaki nem szeret idegenekkel beszélgetni, zárkózott, nem mentális beteg és otthon sincsenek gondjai, egyszerűen csak ilyen.

Nálunk egy családi összejövetelnél a társaság nagy részét nem is ismerem, mert valami nagyon távoli rokon, akivel sosem látjuk egymást, akiket ismerek azokkal sem beszélgetünk sokat, sosem látju egymást, csak amikor valami komolyabb családi dolog van. Persze hogy nem arról szól az összejövetel, hogy be nem áll a szám, inkább félrevonulok, csendben vagyok.

Ugyanúgy ha vitt 1-2 barátnőm valami buliba ahol SENKIT sem ismertem, inkább a barátnőm mellett voltam vagy egyedül, nem mászkáltam oda mindenkihez, zavart is a nagyon extrovertált ember ai meg haverkodni akart.

Ettől nem vagyok se pszichiátriai eset, se otthoni bántmazás elszenvedője.

júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!