Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg lehet oldani, hogy ne...

Meg lehet oldani, hogy ne kelljen minden héten hajat mosni? Baj lenne belőle? Egyszerüen rosszul vagyok a hajmosástól. Víz és a sampon az arcomra és szemembe folyik attól még rosszabul vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom, sokan utálnak hajat mosni, de én egyszerüen tényleg nagyon nem bírom. Rövid haj kizárt, utálom a rövid hajat. Sose vágatom le rövidre.

jún. 30. 14:16
1 2 3
 11/23 Seila ***** válasza:
36%

6


Mennyi hülyeséget összehordtál, embertelen.

jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint arcot sem mosol?
jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Max neked hülyeség, nem önmagában.

Ez csak a te véleményed, egy a sok közül, nem mérvadó egyáltalán.

jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
6# Nekem egyáltalán nincsenek ilyen tapasztalataim nőként hajmosás közben. Nem folyik sehova a víz koordinálatlanul, mert nem random locsolom összevissza a fejem, hanem irányítottan a vízsugarat, hátradöntött fejjel. Plusz ott van egy törölköző a közelben, amivel samponozás előtt megtörlöm az arcom, ha netán 1-2 csík víz mégis elindulna lefele. Samponozásnál már semmi nem folyik sehova. Hihetetlen, hogy felnőtt emberek nem találják fel magukat a zuhany alatt.
jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
Olvass utána milsen lehetőségek vannak a hajmosás kitolására.Előbb a mesterséges összetevőkből álló samponokat kellene természetes alternativára kicserélni.De azokhoz is hetek kellenek,hogy megszokja a hajad.
jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Elvileg vannak, akik csinálják. A fej öntisztuló, a haj a természetes zsírjával egészségesebb és ellenállóbb tud lenni.


De ez több hónap, mire beáll,és nyilván a magyaros zsírdömping étrenddel kivitelezhetetlen.

jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Megoldható, ha áttérsz a kefés haj és fejbőr tisztításra, ami egyébként jót tesz a hajnak és a fejbőrnek is.
jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
ma 14:43 -nek: nem vagyok nő.De vannak távolabbi nő ismerőseim: Feleségem, 2 lányom, És soha nem hallottam tőlük az utóbbi 50 évben hogy nem akarnak fürödni, bármelyik testrészüket megmosni. SŐT!
jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%

Most komolyan nullára vannak pontozva 2024-ben akik (mindegy nő vagy pasi) naponta megmossák esetleg többször is a hajat, arcot, fütyit, puncit?

Ugye neeem!!??

jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
19 Én semmit nem írtam a hajmosási gyakoriságomról, mégis lepontoztak vagy 10-en. (#14) Ezek szerint ennyi balfsz van, aki nem tud normálisan hajat mosni😃
jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!