Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg lehet oldani, hogy ne...

Meg lehet oldani, hogy ne kelljen minden héten hajat mosni? Baj lenne belőle? Egyszerüen rosszul vagyok a hajmosástól. Víz és a sampon az arcomra és szemembe folyik attól még rosszabul vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom, sokan utálnak hajat mosni, de én egyszerüen tényleg nagyon nem bírom. Rövid haj kizárt, utálom a rövid hajat. Sose vágatom le rövidre.

jún. 30. 14:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kihagynám pár hétig a hajmosást vagy hónapig mi lenne?
jún. 30. 14:18
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Jó büdös lennél, a kinézetéről nem is beszélve. A problémádat ha megpróbálod külső szemmel nézni, az nem több, mint hiszti. Képes lennél rá, csak nem akarod megcsinálni és siránkozol.
jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Esetleg ha becsuknád a szemed, a kérdés egyik fele megoldva.

Az hogy az arcod is vizes lesz, már nehezebb kérdés, ezek szerint arcot sem akarsz mosni 1-2 hónapig?

jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Nálam jobban senki sem gyűlöli a hajmosást, mégis muszáj.

Úgy oldom fel, hogy a kedvenc zenéimet hallgatom közben, mint takarítás közben, mert az a másik, amit utálok.

Pakolni, rendet rakni szeretek, ahhoz zene se kell. Inkább átrendezem 3x a lakást, minthogy takarítsak. De jó zenével könnyebb.


Visszatérve a hajmosásra, egy időben sűrűn kellett fodrászhoz mennem, mert mindig volt valami rendezvény, amire kellett a haj. Na, itt úgy időzítettem, hogy mindig a fodrász mossa meg, nekem hetekekig nem kellett.

De nyilván drága luxus lenne fodrászhoz járni csak hajat mosatni.


Esetleg kérj meg valakit, hogy mossa meg neked. Nekem anyukám megcsinálta néha, amíg élt szegény.

jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Ne a zuhany alatt moss hajat, hanem utána, akkor meg tudod oldani, hogy nem lesz vizes az arcod.
jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Hármas, ha nő vagy, ne viccelj már, hogy nem tudod a különbséget. Csak szivatod itt a kérdezőt.


Ha te mosod meg magadnak az arcod, az direkt van, ezért tudatosan odafigyelsz arra, hogy hova megy a víz, a szemedbe ne menjen, a szemedet kihagyod, az orrlyukaidat is, több részletben csinálod, óvatosan.

(Direkt nem férfit mondtam, mert ők az egyszerűség kedvéért búvárkodnak egyet a víz alatt, pont leszrják, hogy mijük lett vizes, és már meg is fürödtek egyben, nemcsak arcot mostak.)


Na, mi nők pedig érzékenyek vagyunk arra, amikor hajmosáskor koordinálatlanul folyik mindenhova a samponos, habos lé, ami nemcsak a szemedet csípi, hanem az orrodba is belemegy, nem kapsz levegőt, s amikor kinyitod a szádat, hirtelen még a sampon ízét is megtudod.


Szerinted miért bömbölnek a kisgyerekek hajmosáskor, és utálják meg akkor egy életre? Hát ezért. Fürdeni azért több gyerek szeret, hajat mosni 0, azaz nulla gyerek.


A férfiak később lesznek ilyen kemény hősök, hogy mit nekik samponhab, meg aztán gyorsan le is tudják az egészet általában.

jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Menj fodrászhoz, aztán lehet székben mosni. De ha ügyes vagy magadnak is megoldod, hogy a fejedet hátradöntve mosol hajat.


Ha más nincs, akkor ezen kicseréled a gumit, és felnőttre is jó lehet.

[link]


#6: ilyen szexista ökörséget incelektől szoktam olvasni.

jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Mi az az incel? Magyarul beszélj, légy szíves.
jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben csak havonta fürdenék. Hiszen elég az. 😂😂😂😂😂😂
jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Szolovjov ***** válasza:
65%
Nekem sajnos minden nap kell hajat mosnom. Ha reggel megmosom, már estére úgy néz ki, mint másoknak egy hét után.
jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!