Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek incelből chad?

Hogyan legyek incelből chad?

Figyelt kérdés

Álltalában minden munkahelyen ahol fiatalok vannak azonnal a tápláléklánc aljára kerülök.

Nagyon gyorsan ledominálnak. Sokszor úgy érzem igazságtalanul. Mert senkiről nem mondtam semmi rosszat. Míg ők egymást állandóan a hátuk mögött beszélik ki. Bár abban talán egyetértenek hogy a leg gázabb én vagyok. Nekem mindenki parancsolhat és utasításokat adhat. Ha ők hibáznak vagy elrontanak valamit akkor semmi nincsen belőle, de én követek el véletlen valami ahhoz képest sokkal kisebb dolgot akkor egyből ördög és pokol.


máj. 16. 13:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy ilyen 30 éven felüliekkel más a tapasztalatom. Azok nem olyanok.
máj. 16. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj inkább normális lenni, ne ilyen szélsőséges netes mémkarakterek amiket példaként hoztál. Az incelségnek semmi köze nincs a munkahelyi problémáidhoz, ha egyáltalán vannak. Egy kezdő a ranglétra alján csak végrehajtó lesz, akinek kiadják a feladatot/parancsot/utasítást. Vagy az fáj, hogy nem elég szépen kérik?
máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem az fáj hogy nem elég szépen kérik. Igazából azzal van problémám amit a magyarázatban leírtam.
máj. 16. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nen fiatalokkal kéne dolgoznod. Keresd mádok társaságát, szerezz egy kis önbizalmat, tapasztalj más munkahelyen. Ha ők egymást kibeszélik a hátuk mögött, miért akarsz közéjük tartozni?
máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!