Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vidéken élőként nagyon furcsa...

Vidéken élőként nagyon furcsa nekem hogy külföldiek is élnek itt nálunk az országba rasszistának tűnök ha meglepődve nézek rájuk,aki Budapesten él már megszokta?

Figyelt kérdés

pl ha Pesten járok nekem nagyon fura nem bámulok de azért oda nézek és nem hiszem hogy meg meg merném szólítani bármelyiküket is.

Bár annyit azért hozzá teszek hogy alapból nem vagyok társasági ember és félénk embernéken mondanám magam.



2021. ápr. 27. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

"ázsiai embert a buszon vagy ilyesmi, sőt akár le is fotóztuk őket és mutogattuk egymásnak. Ez mind tudom, hogy nagyon gázul, felháborítóan és rasszistán hangzik"



EGyaáltalán NEM! Borzasztó, hogy ennyire befészkelte magát az agyakba ez az érzékenyítés, amit próbálnak lenyomni a torkunkon.....


Azzal, hogy megállapítod, hogy valaki milyen, az miért lenne rasszista?????


Az lenne rasszizmus, ha azt állítanád, hogy minden .... bűnöző. Vagy egyéb általánosító megfogalmazás.

2021. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%

11

Még te is "érzékenyítést" írsz az agymosásra...

2021. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!