Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért csinálja ezt?

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki folyton sérteget.

Két barátnőmmel hárman vagyunk inkább, és a húsz lányból, akik az osztály tagjai, csak minket nem hagy békén.

Az egyik barátnőmet sosem sértegeti, a másikat szokta, de valahogy mindig engem talál meg.

Sétálok a folyósón, és közli, hogy de ronda a fejed.

Nem vagyok egy szépség, de rondának sem nevezném magamat, tehát a feltevése alaptalan.

Vagy csak odaordít hozzám, a nevemet szólítva, valami hülye idézetet idióta akcentussal elkezd mondani.

Vagy csak óra közepén az egyil haverja szól, h hé Marci akar valamit mondani!

(Nem szokott érdekelni)

Egyszer messengeren hangüzenetben elénekelt egy szerelmes számot szintén idióta akcentussal és elküldte.

Erre a barátnőmmel 100 értelmetlen üzenettel bombáztuk, amire letiltott, és napolig halgattam.

"A barátnőm meg fog verniiii" ( ezt röhögve mondta, természetesen nincs barátnője)

Folyton azzal sérteget, hogy sosem lesz barátom. Mindig kérdezem tőle, hogy honnan tudod, hogy nincs (amúgy tényleg nincs), erre anyit mond:

Elég csak rád néznem

Egyszer órán leejtettem a tollam, előttem ült, mondtam, hogy vegye fel, konkrétan hozzám vágta.

De mind közül a legfurább, amit szerintem poénból csinált, de azért mégis csak furcsa volt.

Szóval a termünkben minden osztálytársamnak kellett behozni kiskori képet és kitettük a falra.

Az osztályban aki valakivel járt, egymás mellé tették a képüket, és egy szívecskét tettek a két kép közé

Egyik nap, a gyerek eddig haverja szól:

Nézd, a Marci mit csinált a képetekkel!

Hátranéztem, és ott volt a képünl, egymás mellett, szívecskével.

Ahogy tudtam, leszedtem.

Emellett még sokszor becézget engem és a barátnőmet...túl sokszor.

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek miért csinálja ezt, és hogy mivel tudnék visszavágni, vagy ilyesmik.


2015. okt. 10. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű. Szivecske, szerelmes dal, becézgetés.....szerintem tuti tetszel neki.
2015. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan 12 körül vagytok akkor, igen, szerintem tényleg tetszel neki. Ha idősebbek, akkor is valószínűleg, csak akkor a fiúk már általában máshogy szokták kimutatni :D
2015. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!