Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanárommal, ha...

Mit tegyek a tanárommal, ha kibeszélt a hátam mögött, de nem tudom mit?

Figyelt kérdés

Egyszer azt mondta a barátnőm, hogy az egyik közös csoporttársunk azt mondta neki, hogy nagyon zavaró vagyok. Viszont amikor megkérdeztem, hogy mit mondott konkrétan vagy mikor mondta, arra nem emlékezett. Azt mondta, hogy túl sok dolog van az életeben, sokat kell tanulnia, ezért nehezen emlékszik vissza, hogy pontosan mkor meg hogy zajlott a beszelgetés, de annyit tud mondani, hogy a csoporttársunk szerint nagyon rámászok az emberre és nem látom a határokat.

Én ezekután eltávolodtam ettől a csoporttárstól, hogy teret kapjon.


Most a barátnőm azt mondja, hogy a vizsgaidőszak előtt egy órán ahova nem járok a tanárnő aki engem is tanít kibeszélt engem. Azt nem mondta meg, hogy miket mondott, mert nem emlekezett ra, mert pont jöttek a vizsgák és tele volt a feje, csak annyit, hogy nem kedvel engem a tanárnő. Én abból a csoportból mást nem ismerek csak a barátnőmet, úgyhogy nem tudok mást megkérdezni, hogy mit mondott.


Viszont a tanárnővel jóban voltunk idáig. Nem barátnők voltunk, de jól tudtunk együtt dolgozni az órán.


Távolodjak el tőle ahogy a csoporttárstól vagy próbáljam megbeszélni vele? Gondoltam arra, hogy hagyom, de csak volt oka, hogy kibeszéljen, viszont mivel úgy láttam, jóban voltunk, nem tudok rájönni, hogy mivel haragítottam magamra.


ma 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnő kicsit gyanús nekem, vagy klinikailag emlékezet zavaros, vagy szereti a szart keverni.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!