Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A terririzálø tanárok azért...

A terririzálø tanárok azért maradhatnak a helyükön mert tanárhiány van?

Figyelt kérdés
A 2005 előtti időket ne vegyük ide,akkor ez társadalmilag elfogadott volt,tanár,szülő verte alázta a gyerekeket
ma 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Terrorizáló
ma 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit jelent számodra az hogy terrorizál tanár?


Egyébként tanárhiány miatt olyanok is a tanári pályán vannak akiknek nem kéne.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,és nem csak tanároknál van ez....de jol van ez így,ugye?
ma 15:43
 4/8 anonim válasza:
100%
Tanárhiány miatt. Meg ebben az országban úgysincs semmi komolyan véve, a tanárok is azt csinálnak amit akarnak. Vannak törvények de minek? A legegyszerűbb bírósági ügyek 5-10 évig meg annál tovább is elhúzódnak. A rendőrség is csak akkor megy ki valahova ha már vér folyik.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csak tanárhiány,na mindeggy,gondolom mindenki tisztába van a dolgokkal
ma 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mit tettél ez ellen a kérdésen kívül, amit ide feltettél?
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bereczk Jénos ***** válasza:

Nem hiány van hanem nincs és képesítés nélküliekkel töltik fel a létszámot!!

Két idős tanító, egy szakképzett matek tanár és kilenc képesítés nélküli!

Én karbantartó voltam négy iskolában és öt óvodában!!!! A munkaidőm hétkor kezdődött, akkor mondták hova menjek, ahol megmondják mit kell csinálni!!!

Szerszám semmihez sem volt, így ha valami egy bicskával megoldható volt, azt

megcsináltam. Ha helyben adódott munka, a technika teremben volt némi szerszám, aztán vettek néhány dolgot, zárjavításhoz, villanyhoz, de beütött a krakk, járvány miatt felére csökkent a létszám, be kellett ugranom tanítani, így már nem mentem máshova, matek óraadó tanár lettem,

Majd a helyettes kérte vigyek be papírokat, ekkor derült ki hogy diplomám is van. Egyszer kimentem a fent említett oskolába, hoztak egy parkettcsiszoló gépet, öt tantermet délután fel kell csiszolnom! Persze a kölcsönzői gép erre alkalmatlan volt!!!!!! Felmondtam!!! A helyzet azóta sokkal rosszabb, már más iskolába járnak a gyerekek, ez az

"oktatási intézmény" megszűnt, valójában addig sem értettem miért volt?

Emlékszem egy tanyasi iskolára, a 96 éves tanító bácsi nyugdíjba ment, egy riporter kiment, azt mondta "ennek az iskolának semmi értelme nem volt!!"

Jöjjön megmutatom a tablóinkat, két három gyerek végzett évente, mind

tudósok professzorok különböző neves egyetemeken, két háromszoros doktorok

lettek, a legelőn számolták a virágokat matek órán, én feltettem a kérdést egy nyolcadikosnak, " mennyi 8+8", az ujjain kiszámolta a nyolcat, meg nyolc(?) "leszarom!"!!!

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sógornőm egy kis falusi iskolában magyar-ének szakos tanár. Tavaly egy éven át tanított kémiát, mert nem volt tanár.

Van olyan kollégája aki masszív alkoholista és nem rúgják ki,mert nincs helyette matektanár. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy ettől még jól felkészíti a gyerekeket a felvételire.


Még mindig nem válaszoltál arra, hogy mit jelent számodra a terrorizáló tanár. Vagy ez csak egy szokásos gyűlöljük a tanárokat kérdés?

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!