Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Korrekt volt a csaj vagy nem?

Korrekt volt a csaj vagy nem?

Figyelt kérdés
A sztori az hogy a csoportomban az egyik srácnak eléggé büdös volt a lehellete, én is éreztem rajta. És múltkor az egyik csaj szólt neki négyszemközt hogy figyeljen már oda erre, mert érzi a srácon hogy büdös a lehellete, stb stb. És utána a srác kérdezte tőlem meg az egyik gyerektől hogy mi is érezzük-e hogy büdös a szája mert szólt a csaj neki emiatt és szerintem eléggé ki volt erre akadva én úgy láttam rajta. Én nem mertem volna neki szólni, nem tudom azért elég cikis helyzet. Azóta ezen gondolkodom hogy a csaj az bunkó volt kicsit vagy rendes?

tegnap 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt bunkó a csaj és te sem lettél volna az, ha azt mondod, hogy igen.

Remélhetőleg van esze a srácnak és odafigyel ezentúl a rossz száj szagra.

Így a jövőben nem keveredik majd ilyen kellemetlen szituációba.

tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tök korrekt volt, négyszemközt szólt neki, hogy tudjon róla.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, korrekt volt. Az meg elég nagy lúzer, aki nemhogy lusta rendszeresen fogat mosni, de még egy mentolos Orbitot se hajlandó elrágcsálni néha.
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam rajta, ha én szólok neki akkor megsértődik rám. Ezt akartam elkerülni de még voltak így ezzel többen. A csaj meg bevállalta ezt ezek szerint, amúgy se beszélgettek tök mindegy volt neki.
tegnap 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A srác a bunkó. Vegyen ve egy tic-tacot!
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyen be*
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ő volt korrekt. Aki meg még utána is lapított, az kvázi hazudott a srácnak.
tegnap 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen oké
tegnap 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korrekt volt. Persze a srác ettől még nem feltétlenül igénytelen. Ha rosszak valakinek a fogai az is járhat rossz szájszaggal fogmosás után is. Így lehet ráveszi magát, hogy megnézesse majd a fogait legalább.
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!