Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy csaj egy nagy iskolában...

Ha egy csaj egy nagy iskolában az őt nem is tanító tanárnak mindig köszön, akkor akar tőle valamit? Ha mást nem a figyelmét?

Figyelt kérdés

Hatalmas iskola kismillió diák ezer tanár. A diákok az őket tanítókat ismerik, a többi tanárnak a nevét se tudják. A helyi szokás valahogy úgy alakult, hogy a diákok az őket tanítóknak köszönnek, a többi tanárt le se szarják.

(és viszont... teszem hozzá)


És van egy csaj aki az őt nem tanító tanárnak akihez semmi köze sincs mindig köszön.

De csak neki. a többi nem ismert tanárnak nem.


Vajon miért?


2022. márc. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelhető hogy mégiscsak ismeri valahogy.
2022. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak ismeri valahonnan, azért köszön. Lehet helyettesített egyszer náluk, lehet egy ismerősét tanítja stb.
2022. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Felmerül a kérdés: csinálhat egy nőnemű ember egyed bármit is, ami nem a bszásra való hajlandóságot mutatja a szemetekben?

Pont ez a legutolsó magyarázat erre.

2022. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönök sok tanárnak. Például van egy tanárnő, akinek nem is tudom a nevét, soha még csak nem is helyettesített nálunk, csak mindig kedvesen mosolyog a folyosón. És elhiheted, semmit nem akarok lány létemre egy ötven plusszos nőtől.
2022. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden tanárnak, biztonsági őrnek, büfésnek, pénztárosnak, takarítónak, professzornak, portásnak, látásból ismerős koleszos szinttársnak köszönni szoktam, akivel találkozom. Néha beszélek is velük. Ezek között az emberek közt vannak középkorú nők, kopaszodó, pocakot eresztett férfiak, tutyi-mutyi huszonéves csávók, szenilis 60-as nők, akik azt beszélgetik a kollégákkal, hogy mikor lesznek nyugdíjasok és, hogy hány unokájuk született, 40-es férfiak, akik a gyerekeik érdemével flexelnek, mert a sajátjukkal ugye "túl egós lenne" és még sokan mások.

Le akarok feküdni velük?

Hát, van pár ember (nem ezekből az archetípusokból) akikkel igen, de az, hogy valakinek megadom a tiszteletet azzal, hogy köszönök neki, az még bőven nem felhívás a keringőre. Ennyi erővel az összes buszsofőrt meg akarom dugni, mert köszönök, mikor felszállok, plána akkor, ha nem a szokásos járatomon vagyok....baromság.

20/N

2022. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!